Kalendář turnajů

<< Čvn 2024 >>
PoÚtStČtSoNe
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Přidejte se k nám!

Zajímavosti

Jaký byl pro Lavinu rok 2017 aneb statistika věda je!

Máme za sebou další krásný rok společného hraní a aktivit. Opět jsme odehráli spoustu napínavých zápasů a turnajů a prožili společně mnoho nádherných zážitků, ať už na volejbalových kurtech, či mimo ně. Pojďme společně nahlédnout do statistik a zjistit, jak se nám v roce 2017 dařilo 🙂 .

Volejbalový oddíl žen UNIVERZITA Brno hledá výkonnostní hráčky!

Oddíl žen UNIVERZITA Brno hraje soutěž KP1. Aktuálně hledá nové spoluhráčky, které by byly ochotny účastnit se jednoho tréninku za týden (čtvrtek 19-21 hod. ZŠ Horníkova) a v sobotu nastupovat k mistrovským dvojutkáním (soutěž říjen – březen). Na sobotní utkání se předem domlouvá dle možností a požadavků hráček.

Čísla mluví jasně aneb rok 2016 pro Lavinu ve statistikách

Rok se s rokem sešel a máme tu nový rok 2017. V roce 2016 jsme jako tým Lavina odehráli spoustu krásných zápasů a turnajů a prožili tak společně mnoho skvělých společných zážitků ať už na volejbalovém kurtu či mimo něj. Pojďme se společně podívat, jak se nám ten rok 2016 vyvedl „řečí čísel“ aneb malý pohled do statistik našeho týmu :-).

Jaký byl pro Lavinu rok 2015 řečí čísel?

Máme za sebou další rok společného hraní volejbalu a kromě spousty skvělých společných zážitků, nám rok 2015 přinesl i hodně odehraných zápasů a turnajů. V dnešním článku podíváme na to, jaký byl rok 2015 řečí čísel a jak se nám vlastně tento rok vyvedl :-).

Od letošní sezóny AVL budou platit staro-nová pravidla o doteku sítě!

Jak jsme vás již v listopadu informovali, kongres FIVB schválil návrat ke „starým“ pravidlům ohledně doteku sítě. V soutěžích pořádaných FIVB toto pravidlo začalo platit již k 1. lednu 2015. V České lize se sezóna dohrála podle starých pravidel, ale od letošní sezóny (od 1.7.2015) již se bude hrát podle nově schválených pravidel. Na tyto nová pravidla přistupuje také největší česká amatérská soutěž AVL. Další informace a instruktážní video v článku…

Jaký byl pro Lavinu rok 2014 ve statistikách?

Rok 2014 je úspěšně za námi a přinesl nám kromě spousty krásných zážitků i hodně odehraných turnajů s lepšími i horšími výsledky. Jaký tedy tento rok byl v „řeči čísel“ se podíváme v tomto náhledu do statistik :-).

Dotek sítě ve volejbale bude opět chybou!

V italském městě Cagliari se konal 1. listopadu 2014 světový kongres FIVB, jenž schválil několik nových změn v pravidlech. Nejzásadnější změnou, s kterou kongres po hlasování přišel, je změna pravidel ohledně doteku sítě

Jaké zajímavosti přinesl Lavině rok 2013?

Rok se s rokem sešel a opět máme za sebou další krásné období, jež jsme jako tým Lavina společně odehráli. V tomto článku se podíváme na to, jaké úspěchy či neúspěchy jsme v loňském roce zaznamenali a trošku „zabředneme“ do statistik :-)…

Hráči Laviny jsou hlavními aktéry filmu Legenda o velkém Karlovi!

V průběhu roku 2013 napadla „režiséra“ Tomáše Helána skvělá myšlenka a to na natočení filmu z volejbalového prostředí. Filmů s volejbalovou tematikou je totiž velký nedostatek a tak tuto „díru na trhu“ se rozhodl zaplnit…

Lavina se lanila v lanovém centru PROUD

Když jsme v dubnu od AVL dostali poukaz do lanového centra PROUD na jednu ze tří vybraných atrakcí, měli jsme radost, že si vyzkoušíme něco nového. Vybrali jsme si program Sebejištění se skokem, který nám přišel z nabídky nejzajímavější. Dlouho jsme nemohli najít společný termín, až koncem října se našel :-). A tak jsme v neděli 20. října 2013 zavítali do lanového centra. Jak jsme si jej užili vám představíme v následující foto a video reportáži :-).