Kalendář turnajů

<< Čvc 2024 >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Přidejte se k nám!

Profily hráčů

Terka Lattová

Terka je naší nejnovější posilou na postu nahrávačky. I když dlouhé roky volejbal nehrála, má jej v krvi a když má míč v ruce, moc dobře ví, co s ním 🙂 .

Libor Pokorný

S Libčou se známe už nějaký „ten pátek“, ale obvykle nastupoval v zápasech proti nám, za tým Krakeni. Pořád jej to ale táhlo „své volejbalové umění“ posunout dále a tak postupně začal s námi hrávat, jak na tréninzích, tak na turnajích. Jeho velká píle a nadšení pro hru přinesla „své ovoce“ a od zimní sezóny 2017 rozšířil naše řady skvělých hráčů 🙂 .

Simona Nýdrlová

Simča je naší nejnovější posilou na postu nahrávačky. Známe ji však již od prosince 2013, kdy s námi poprvé hrála na turnaji Adamovský kapřík. A uvedla se náramně, celý turnaj jsme vyhráli! :-). V dalším roce nám vypomáhala, když měla čas, na různých turnajích a od léta 2015 se na stálo „uvelebila“ v našich řadách :-).

Zbyněk Machala

Zbyňa patří už řadu let mezi naše stálé hráče. Nejčastěji, jej vzhledem k malému vzrůstu většiny našich hráčů, stavíme na blok. Velice dobře si však rozumí i se smečí, kterou převážně hrává v jeho rodném týmu z Kozlovic, kde i s volejbalem ve 14 letech začal.

Marek Nožička

Mara s námi hraje volejbal již pěknou řádku let, ale na jeho profil na našich stránkách jsme nějak opomněli :-). Mara je našim skvělým smečařem, ale velmi dobře si rozumí i s nahrávkou (před mnoha a mnoha lety dělal totiž i nahrávače profesionálně :-D). Po létech profesionálního hraní se rozhodl svoji kariéru posunout zase o kus výše  a tak začal hrát s námi v Lavině :-).

Radek Dvořák

Profil aktuálně nejnovějšího hráče Laviny – Radka Dvořáka. Radek se k nám přidal po turnaji 21. přebor MU, kde jsme jej i poznali. Na pohled nenápadný hráč, který však, když se dostane k míči, nemá se soupeřem slitování :-D. Jeho největší předností je určitě skvělé zápěstí, kterým rozdává nemilosrdné smeče :-).

Ondřej Blažejovský

Představujeme vám našeho dalšího člena realizačního týmu Laviny a to fotografa Ondru Blažejovského, bez kterého bychom neměli tolik krásných fotek :-).

Adéla Jelínková

Profil jedné z našich nejčerstvějších týmových posil na postu nahrávačky – Adélky Jelínkové.

David Kříčka

Profil jednoho z našich bratrů blokařů, který patří mezi opory týmu, pokud se zrovna nebojí smečovat 🙂 – David Kříčka.

Zuzka Kološtová

Profil naší mezinárodní nahrávačky v týmu :-D, jež patří mezi velké opory a to nejen díky zkušenostem z profesionálního volejbalu – Zuzka Kološtová.