Kalendář turnajů

<< Čvc 2024 >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Přidejte se k nám!

Výlet za deštěm aneb Vranovské léto 2019

Jak tomu už posledních pár let bývá, vydali jsme se druhý červencový víkend na Vranovskou pláž, zahrát si tradiční volejbalový turnaj Vranovské léto. Jak se nám na tomto turnaji vedlo si představíme ve zkratce na následujících řádcích…

Vranovské léto 2019 - sestava Laviny Turnaj se tedy odehrál ze soboty na neděli 13. až 14. července. Že to nebude nic jednoduchého naznačila již cesta na Vranov, kterou totiž téměř celou hustě propršelo, vyhlídky na lepší počasí byly mizivé a aby toho nebylo málo, dopravní uzavírky nám kladly další pasti do cesty 😀 . Nicméně, i přes tyto komplikace jsme se všichni dostali zdárně docíle a doregistrovali se do turnaje.

Vzhledem k počasí a jeho vyhlídkám, se dalo čekat, že asi týmů bude méně, jak předešlé roky, ale opak byl pravdou! Počet týmů atakoval 50ku! Náš tým byl nakonec nalosován „na Volarézu“, což je nejvzdálenější hřiště od hlavního dějiště, což vzhledem k počasí nic moc, protože jsme si tedy museli vzít většinu potřebných věcí přímo sebou na kurty.

Do základní skupiny jsme dostali týmy Veselý Bílek, Vytahaní trpaslíci, Za Efku se nestydíme a „Kdosi – název týmu si nikdo nezapamatoval 🙂 „.

První zápas jsme tedy odehráli s týmem Veselý Bílek. S tímto týmem jsme se utkali shodou náhod i minulý rok a to v posledním zápase 🙂 . Dle rozsmečování a stavu hráčů bylo zřejmé, že soupeř je favoritem (ono ostatně na Vranově tomu tak bývá u většiny našich soupeřů 😀 ). Avšak první set přesto probíhal velmi vyrovnaně a to především asi i proto, že nás soupeř zkrátka podcenil. V koncovce setu jsme měli dokonce i několika bodové vedení, které jsme však zbytečnými chybami dokázali „prohospodařit“ 🙁 . První set jsme nakonec prohráli 23:25. Prohra nás velmi mrzela, protože po většinu setu jsme si drželi náskok nad soupeřem… Nicméně v druhém setu jsme mohli toto zaváhání napravit a zvítězit. I když druhý set probíhal vyrovnaně, koncovka bohužel opět nebyla v naší moci a soupeř nás i v druhém setu porazil 25:21. Z prvního zápasu jsme tedy odešli s porážkou 2:0, což byla docela škoda, protože výkon jsme nepředvedli úplně špatný, ale zbytečné chyby, především v koncovkách, nás srazily.

Vranovské léto 2019 Po delší přestávce jsme nastoupili k druhému utkání dne a to proti týmu Vytahaní trpaslíci. Subjektivně se nám zdálo, že tento soupeř je ještě silnější, jak první 😀 . Nicméně i v tomto zápase jsme v prvním setu odváděli velmi slušný výkon, ale ty koncovky… Když se nedaří, tak se nedaří a i tentokrát jsme první set prohráli těsně 23:25. V druhém setu na nás padla možná již jistá frustrace a to se projevilo i na výsledku, protože jsme jej prohráli již větším rozdílem 18:25. Co naplat, další porážka…

Třetí utkání jsme zase po delší přestávce odehráli proti týmu Za Efku se nestydíme. Tento soupeř byl oproti dvěma předchozím diametrálně jinde, respektive v tomto zápase jsme byli jasnými favority my 🙂 . Nicméně role favorita nám příliš nesedí, protože se většinou přizpůsobíme slabší hře soupeře. Tomu se tak stalo i v tomto utkání 😀 . Avšak soupeř byl opravdu herně trošku jinde a tak i přes ne moc oslnivý výkon jsme jej porazili ve dvou setech 25:15 a 25:17. První výhra dne, i když opravdu ten výkon nebyl nic, na co bychom mohli být pyšní…

Poslední utkání dne jsme odehráli proti týmu, jehož název jsme si nezapamatovali, tak jej pracovně nazývejme „Kdosi“ 😀 . V tomto utkání jsme věděli, že již naše šance na postup jsou prakticky nulové a tak si můžeme zápas naplno užít. Nehráli jsme vyloženě špatně a chvílemi jsme dokonce měli i „skvělé zákroky“, ale celkově vzato, to nefungovalo úplně dle našich představ (především mizerná přihrávka a když už se občas povedla, tak zase ta nahrávka nebyla úplně „košér“ 😀 …). Tento turnaj nám prostě nebylo přáno a čtvrté utkání jsme prohráli ve dvou setech 20:25 a 20:25.

Vzhledem k výsledkům bylo tedy jasné, že naše působení na turnaji Vranovské léto 2019 je u konce 🙂 . Ono vzhledem k počasí a naší hře, asi i dobře 😀 .

Letošní Vranovské léto jsme odehráli v sestavě:

Terka, Monča, Křeček, Vítek, Zbyňa, Martin a Karel (s podporou Zuzky a Mary)

Výsledky z Vranovského léta souhrnně:
►Lavina : Veselý Bílek – 0:2 (23:25 a 21:25)
►Lavina : Vytahaní trpaslíci – 0:2 (23:25 a 18:25)
►Lavina : Za Efku se nestydíme – 2:0 (25:15 a 25:17)
►Lavina : Kdosi – 0:2 (20:25 a 20:25)

Fotogalerie:


Článek si již přečetlo 3 336 návštěvníků.
NůůůůdáááPříliš mě neoslovilTak průměr no :-)Dobrá práce!Super článek! (Nikdo ještě nehlasoval. Buď první!)
Loading...


blog comments powered by Disqus