Kalendář turnajů

<< Čvn 2024 >>
PoÚtStČtSoNe
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Přidejte se k nám!

Třetí místo se také počítá aneb výsledky Valentýnského turnaje

Na sobotu 18. února byl naplánovaný Valentýnský turnaj v hale na Moravské Slavii. Vše začalo naprosto parádně a to tím, že jsme stáli a čekali u úplně jiné haly Moravské Slavie, než jsme měli :-). Naštěstí zbytek týmu nedal na Karlovo přesvědčení, že stojíme dobře a vydali jsme se ke správné hale, jež byla na druhé straně Moravské Slavie :-).

Valentýnský turnaj na Moravské Slávii

Naštěstí jsme i tak došli včas, protože jsme měli celkem slušnou rezervu.

Po krátkém rozcvičení, rozpinkání a rozsmečování jsme se vydali vstříc osudu prvního zápasu s týmem Velmez. Zde jsme předpokládali velmi těžký zápas, protože tým Velmez je psán jako tým 1. AVL. Avšak naštěstí se naše obavy krátce po zahájení zápasu rozplynuly :-). Pravděpodobně se jednalo o jiný tým či o ten stejný, ale v dosti pozměněném složení. Již od prvních podání bylo jasné, že tento soupeř nám neudělá větších problémů. Nebyl příliš schopný dobře přijímat podání, především našich nahrávaček a bez dobrého příjmu, jak i my moc dobře známe :-D, není dobré nahrávky a útoku. První set jsme tak vyhráli jednoznačně 25:16. V druhém setu jsme trochu povolili a především i vinnou u nás zhoršeného příjmu a více zkažených podání jsme nakonec druhý set vyhráli jen 25:19.

Hned po skončení prvního zápasu nás čekal druhý soupeř a to Orel KP. Zde jsme se již příliš dlouho nerozehrávali a po pár smečích a podáních jsme šli hrát. Tento soupeř hrál kvalitní hru většinou jen ve chvílích, kdy měli na síti jejich nejlepšího hráče, který nás dokázal velice slušně zaříznout. Naštěstí většinou jeden hráč nemůže uhrát vše a tak jsme dokázali celkem rychle první set vyhrát 25:13. Druhý set jsme opět trošku popustili, ale i přesto jsme jej vyhráli 25:18.

Po dvou odehraných zápasech vyhraných 2:0 nás čekala první přestávka.

Po asi hodinové přestávce jsme nastoupili proti týmu Neznámý. Zde bohužel již od prvních chvil bylo vidět, že se jedná o těžšího soupeře a budeme-li dělat vlastní chyby, nemůžeme vyhrát. Ty jsme bohužel dělali :-(. A tak vinou především zkažených podání a smečí odehraných do sítě či do bloků s nedostatečným vykrýváním jsme první set prohráli 19:25. Do druhého setu jsme nastoupili s větším odhodláním, ale bohužel množství chyb bylo ještě větší jak v prvním. A tak druhý set skončil ještě větší prohrou a to 15:25.

Následovala druhá přestávka opět na necelou hodinku.

Po přestávce jsme nastoupili proti doposud neporaženému týmu  POP CORN. Kvalitní soupeř, kvalitní hra a pěkné výměny dávali šanci na slušný výsledek. Většinu zápasu jsme se drželi dokonce v mírném vedení, ale bohužel nás zklamala koncovka. Za stavu 24:22 pro soupeře jsme byli schopni ještě snížit na 24:23 a dostat se tak na podání. Zde bohužel Martin s cílem nezkazit podání se až tak moc na něj soustředil, že udělal asi 10 cm přešlap, který nemohl rozhodčí nepísknout 🙂 a tak jsme první set prohráli 23:25. Toto byla pro nás velice nepříjemná situace, ale alespoň jsme byli celkem spokojeni s předvedenou hrou. Bohužel druhý set se již neodehrával v podobném duchu jak první a začali jsme opět kupit větší množství individuálních chyb, jak na podání, tak na útoku, které vedly k horšímu výsledku druhého setu. Druhý set jsme tak prohráli 14:25.

Hned po odehrání tohoto zápasu jsme nastoupili k poslednímu zápasu dne a to s týmem Traverza. Zde jsme již věděli, že nám nejde o tolik a ať dopadneme téměř jakkoliv, tak skončíme na třetím místě. Bohužel toto se odrazilo i na předvedené hře a i když v ní bylo pár světlých okamžiků, celkově nebyla předvedená hra až na takové úrovni, jak předešlé. Jistě to také bylo způsobeno únavou po odehraných 4 předcházejících zápasech. Ale i přes toto vše jsme dokázali uhrát povinné vítězství. První set jsme vyhráli 25:16 a druhý 25:20.

Celková herní bilance tedy za tento den pro nás byla 3 vyhrané zápasy a 2 prohrané. Dle očekávání a výsledků jsme se tak umístili na slušném 3. místě z 6 týmů.

Celý turnaj byl pak zakončen vyhlášením výsledků v hospůdce U Tesaře, kde jsme se dobře najedli a něco málo popili.

Díky všem hráčům za předvedený výkon a organizátorovi za parádní Valentýnský turnájek :-).

Info o turnaji a soupeřích: Valentýnský turnaj na Morendě

Další fotografie z turnaje: FB profil Orel KP

Článek si již přečetlo 2 308 návštěvníků.
NůůůůdáááPříliš mě neoslovilTak průměr no :-)Dobrá práce!Super článek! (2 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...


blog comments powered by Disqus