Kalendář turnajů

<< Kvě 2024 >>
PoÚtStČtSoNe
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Přidejte se k nám!

Letní AVL – fazóna pokračuje!

Na druhý turnaj AVL, který se uskutečnil v neděli 27. května, nás čekali 4 soupeři a to ne zrovna nejlehčí. V neděli jsme se postupně utkali s týmy Náhodná Kocovina, Panters, Spratci a Atom. A i přesto, že se jednalo o kvalitní týmy, dokázali jsme se semknout a ukázat soupeřům v čem je naše síla. Ale pojďme se podívat na průběh zápasů postupně.

Letní AVL 2012 - 2. turnaj K prvnímu zápasu jsme nastoupili kolem 15té hodiny proti týmu Náhodná kocovina. Tým složený ze dvou silných týmů – Morální Kocovina a Náhoda. Od prvních doteků míče, bylo jasné, že výjimečně budeme mít nad tímto týmem malou výhodu a to v tom, že soupeř byl již více posilněn alkoholem, než my :-). A tak balóny, jež by normálně měl, nechával spadnout před sebe na zem :-D. Ale i přes toto byl pro nás velice vyrovnaným soupeřem, ale naštěstí koncovka patřila nám. V prvním setu jsme soupeře udolali 25:23 a druhý set probíhal velice obdobně, ale taktéž koncovka byla naše a to v poměru 26:24. Připsali jsme si tak první, velice cenné vítězství, 2:0.

Po odehrání prvního zápasu, nás čekal hned druhý zápas a opět s těžkým soupeřem, týmem Panters. V posledních zápasech, měl tento tým nad námi mírnou převahu a bohužel i v celkovém poměru vyhraných zápasů, trochu navrch. Tentokrát však tým nenastoupil ve své nejsilnější sestavě. Ze začátku prvního setu, se snažil s námi držet krok, dlouho mu to však nevydrželo a v koncovce zcela selhal. Vyhráli jsme tak první set, celkem hladce, 25:17. V druhém setu se nám snažil soupeř více zatopit, ale vinou především mizerných nahrávek, které dostával, nebyl schopný to dotáhnout až do konce a ve finální fázi, byl prostě kousek pod námi. A tak i druhý set, jsme vyhráli v poměru 25:20. Připsali jsme si tak další cenný skalp, 2:0.

Letní AVL 2012 - 2. turnaj Následovala pro nás první přestávka mezi zápasy, kde jsme odpískali našim soupeřům, týmu Náhodná kocovina a Panters, utkání, které nakonec v tie braiku vyhrál tým Náhodné kocoviny.

Po přestávce nás čekal další tým, a to Spratci. Pro nás poměrně neznámý tým, který zatím dle výsledků, patřil ke středu tabulky. Záhy jsme zjistili, že tým není až tak silný, ale vsází veškerou svoji hru na jediného hráče, který jim měl být hlavní tažnou sílou. Naštěstí, či bohužel pro soupeře, je volejbal kolektivní hra a jeden hráč, málokdy uhraje hru celého týmu. Zvláště pak, když se mu ne zrovna moc daří. A tak i přes veškerou jeho snahu, nám nenadělal soupeř větších problémů. První set jsme tak vyhráli 25:17 a v druhém setu jsme soupeře již zcela deklasovali a to poměrem míčů 25:11. Další vítězství 2:0, tak bylo na světě.

V posledním zápase, který následoval hned po odehraném předchozím, nás čekal tým Atom. Celkem silný tým, pokud hrává ve své kompletní sestavě a daří se jim. Na rozjetou Lavinu, však prostě tento den, neměl nejmenší šance. V prvním setu jsme soupeře celkem rychle porazili 25:15. V druhém setu se ze začátku soupeř snažil o jistý odpor, ale vše bylo zcela zbytečné a tak i druhý set jsme hravě vyhráli 25:12.

Tím pro nás skončil druhý turnaj AVL, který jsme zcela ovládli čtyřmi vítězstvími 2:0, což bylo pro nás naprosto skvělý výsledek :-).

Následovalo klasické posezení na pivečku a žebírkách, které završilo velmi vydařený turnaj.

Celý turnaj jsme opět odehráli v sestavě:

Křeček, Karel, Vítek, Martin, Verča a Adéla

Info o turnaji a soupeřích: Letní AVL Brno – 2. turnaj.

Článek si již přečetlo 2 247 návštěvníků.
NůůůůdáááPříliš mě neoslovilTak průměr no :-)Dobrá práce!Super článek! (3 hlasů, průměr: 3,67 z 5)
Loading...


blog comments powered by Disqus