Kalendář turnajů

<< Čvn 2024 >>
PoÚtStČtSoNe
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Přidejte se k nám!

BSVL je pro nás prostě zakletý turnaj

V sobotu 9. 6. nás čekal závěrečný turnaj BSVL. I přes naši veškerou snahu, se nám opět nepovedlo lepší umístění a vše bylo ještě umocněno špatným počasím, které zapříčinilo zkrácení zápasů a předčasné ukončení turnaje. Pojďme se podívat, jak celý turnaj probíhal.

Závěrečný turnaj BSVL 2012 Již od rána bylo jasné, že počasí nebude nijak příznivé pro venkovní turnaj. Avšak naplánovaný byl a tak se v rámci možností chtěl odehrát. Začínali jsme až druhým zápasem a první jsme měli pískat. Již při rozehrávce bylo víc než zřejmé, že za sucha se určitě turnaj neodehraje. Ke konci prvního setu přišla první sprška a tak se mezi sety udělala asi 10 minutová přestávka. Po té se první zápas dohrál do konce.

Následně jsme měli nastoupit proti našemu prvnímu soupeři, týmu Krakenů. Bohužel to počasí nedovolilo a museli jsme tak čekat, zda-li se umoudří. To se stalo, ale asi až za cca 2 hodiny. Bohužel jsme tak přišli o dvě hodiny hry a bylo jasné, že se turnaj bude muset zkrátit a urychlit. Proti týmu Krakenů jsme nastoupili velice vlažně a především vinou vlastních chyb jsme záhy prohrávali. V půlce prvního setu jsme se ještě dokázali vrátit do hry, ale prostě hra nám neseděla a tak jsme překvapivě první set prohráli 21:25. Do druhého setu jsme vstoupili s jasným cílem a to porazit soupeře a to tak, aby měl menší skóre než 21 bodů. Hrálo se totiž jen na dva hrané sety. Po celý druhý set se nám dařilo soupeře celkem tlačit a i když jsme v koncovce trošku zaváhali, tak jsme nakonec set dovedli do potřebného vítězství 25:20.

Závěrečný turnaj BSVL 2012 Následovala pro nás jednosetová přestávka a pak jsme nastoupili proti velice silnému soupeři, týmu 3x smrt, který letos postoupil do 1. AVL ligy. Překvapivě jsme však byli soupeři velice vyrovnaným soupeřem a přetahovali jsme se o každý bod. Oproti prvnímu zápasu zde bylo vidět větší nasazení a chuť hrát. Bohužel však koncovka nebyla zcela v naší režii a tak jsme nakonec první set prohráli 22:25. Do druhého setu jsme nastoupili opět s velkým nasazením, ale soupeř byl prostě o kus lepší a především vlastními chybami v poli, jsme i druhý set prohráli 18:25.

Umístili jsme se tak na druhém místě v tabulce a čekala nás bitva o 6. až 10. místo. Protože jsme měli asi tak 3 zápasy čas, tak jsme si odskočili do nedaleké hospůdky na oběd.

Po návratu z dobrého oběda nás čekal tým Panda. Obvykle silný soupeř, který však byl poskládaný z dosti jiné sestavy a tak byl celkem dobře hratelný. Bohužel vinou všech prostojů a počasí se další sety začínaly již za stavu 7:7, aby se rychleji odehrály. Na soupeře jsme nastoupili velice dobře nalazeni, pravděpodobně vydatným obídkem a pivečkem a tak, než se soupeř stačil rozkoukat, první set prohrál 25:17. Vše nám vycházelo a tak jsme byli velice spokojeni s výsledkem, že jsme si ais říkali, že i druhý set vyhrajeme bez větších problémů. Bohužel však druhý set byl opakem setu prvního. Špatné smeče, špatné nahrávky, mizerný příjem a celkové rozhození v týmu zapříčinilo, že druhý set jsme prohráli 22:25. Tato prohra nás velice mrzela, protože nás neporazil soupeř, ale porazili jsme se sami :-(.

Závěrečný turnaj BSVL 2012 Hned po odehrání zápasu, nás čekal další soupeř a to tým Sokol Řečkovice. V prvním setu jsme byli celkem vyrovnaným soupeřem, ale i přesto se nám koncovka nevydařila a prohráli jsme 22:25. V druhém setu jsme chtěli podat lepší výkon, ale když se nedaří, tak se nedaří. Celkem hladce jsme tak prohráli i druhý set 17:25.

Následně jsme měli jeden zápas čekat na dalšího soupeře. Zbývalo nám ještě odehrát zápasy proti týmu S.S.B. a Interdekor. Bohužel však počasí tomu nadále nepřálo a před dalším zápasem se opět vydatně rozpršelo. Bylo tak rozhodnuto, že vzhledem k počasí se turnaj ukončí a zbývající zápasy se odehrají formou stříhání na dva hrané sety. Nyní již vím, že pokud se bude zase někdy stříhat, tak bych se jako kapitán našeho týmu, měl zahrabat hluboko pod zem a raději nevylézat. Prostě jsem měl nějakou špatnou ruku a všechyn 4 stříhání jsem prohrál :-(. Což ve výsledku znamenalo, že jsme s oběma zbývajícími týmy prohráli 0:2 🙁

Takto postupně odstříhali všechny týmy své zbývající zápasy a následovala malá pauza na spočítání výsledků a vyhlášení vítězů turnaje. Nakonec jsme se tak, především vinou mého špatného stříhání, umístili až na 10. místě z celkového počtu 15 týmů. Proběhlo předání cen vítězům a ukončení turnaje.

Protože se jednalo o poslední BSVL turnaj ze série 3 turnajů, došlo i na vyhlášení celkových vítězů. Těmi se staly týmy, které měli celkově nejvíce bodů dohromady ze všech 3. turnajů. My jsme se umístili na celkovém 8. místě, viz tabulka níže.

Výsledky BSVL 2012

Po vyhlášení následoval odchod do restauračního zařízení na večeři a pivečko :-).

Tentokrát jsme hráli v sestavě:

Křeček, Martin, Karel, Dominik, Adéla a Verča

Info o turnaji a soupeřích: BSVL závěrečný turnaj.

Fotogalerie z turnaje:

Kompletní fotogalerie z turnaje je na facebook profilu BSVL.

Článek si již přečetlo 2 447 návštěvníků.
NůůůůdáááPříliš mě neoslovilTak průměr no :-)Dobrá práce!Super článek! (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...


blog comments powered by Disqus