Kalendář turnajů

<< Kvě 2024 >>
PoÚtStČtSoNe
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Přidejte se k nám!

Baráž úspěšně zvládnuta – postup do 3.AVL je náš!

Trochu se zpožděním přicházíme s reportem z barážového utkání o postup do 3. AVL, jež se odehrál 24. března v sobotu, pár hodin před vyhlášením celé brněnské AVL.

V sobotu jsme měli na programu pouze dva zápasy a to se sestupujícími týmy z 3. AVL, respektive s týmy, jež se umístily na 17. a 18. místě. Čekal nás tak zápas s týmem Porka Mizéria a Pipeťáci. Do celkových počtů se nám započítal i finálový zápas s Horními Dunajovicemi, jež se společně s námi dostaly do baráže o postup do vyšší ligy. Tento zápas jsme bohužel prohráli 2:1 a tak jsme si do baráže nesly pouze 1 bod. Vyhlášení  brněnské AVL 2012

Poprvé za celou 4. AVL jsme hráli naše zápasy ráno a to hned jako první od 8:30, což byla pro nás celkem nepříjemná změna, která se i pravděpodobně odrazila na našem výkonu. Jako první soupeř na nás čekal tým Porka Mizéria. Tento tým šel do baráže se 3 body, protože ve své základní skupině porazil tým Pipeťáků. Úvod do zápasu se nám příliš nepovedl a především díky vlastním chybám (útok do sítě či do autu) jsme rychle prohrávali 5:1. Naštěstí jsme se potom nastartovali a od cca 10 bodů jsme se ujali vedení, které jsme si udrželi již po zbytek setu. První set jsme tak vyhráli 25:18. Věděli jsme, že to nebyl ale nijak dobrý výkon a v druhém setu bychom se měli polepšit. V druhém setu s námi soupeř držel krok, jen prvních pár bodů, pak jsme se mu však urvali a celkem pohodlně jsme dokráčeli k vítězství 25:16. Zajistili jsme si tak první důležité vítězství 2:0.

Následovala přestávka, ve které jsme odpískali zápas Porky Mizérie s Dunajovicemi. Dunajovice taktéž porazily tým Porky Mizérie 2:0 a tím byl tento tým odepsán pro sestup. Vyhlášení  brněnské AVL 2012

Druhý zápas jsme nastoupili proti týmu Pipeťáků. Možná podceněním, možná smůlou, možná nevím čím, se nám vstup do zápasu naprosto nevydařil. Během krátké chvíle jsme prohrávali 11:3! Toto bylo katastrofální a tak jsme si vzali time a domluvili se, že musíme začít hrát alespoň chvíli volejbal. To se nám naštěstí podařilo a postupně jsme skóre dorovnali na cca 20:20 a štěstí v koncovce přálo nám. První set s Pipeťáky jsme nakonec úspěšně obrátili a vyhráli jej 25:22. Bohužel předvedená hra nestála za moc, ale na vítězství v setu to stačilo. Do druhého setu jsme vstoupili zodpovědněji, ale soupeř s námi až do koncovky velmi slušně držel krok. Přetahovali jsme se o každý bod, ale opět naštěstí koncovka patřila nám. Tak po vyrovnaném boji jsme vyhráli i druhý set 26:24 a zajistili si tak výhru 2:0.

Díky dvěma výhrám 2:0 a jednomu bodu, jež jsme si donesli do baráže, jsme si zajistili postup do 3. AVL. Bohužel předvedená barážová hra byla hodně slabá, ale na postup stačila. V 3. AVL věřme, že budeme předvádět kvalitnější výkony, alespoň takové, jako po většinu sezóny 4. AVL.

Následovalo klasické posezení v hospůdce na voucheru a večer vyhlášení AVL v Okruh pubu, kde jsme si i přebrali ceny a pohár za 3. místo v 4. AVL. Více viz fotografie :-).

Fotogalerie z vyhlašování brněnské AVL:

Další fotografie jsou na facebooku AVL – Brněnská AVL 1. část, 2. část.

Info o turnaji a soupeřích: Barážový turnaj o postup do 3. AVL

Článek si již přečetlo 2 362 návštěvníků.
NůůůůdáááPříliš mě neoslovilTak průměr no :-)Dobrá práce!Super článek! (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...


blog comments powered by Disqus