Kalendář turnajů

<< Čvc 2024 >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Přidejte se k nám!

Baráž a vyhlášení podzimní AVL 2013

Bohužel z důvodu spousty dalších jiných prací, se zde poslední report z našich zápasů objevil začátkem dubna a od té doby nic. Není to snad z důvodu, že bychom nehráli od té doby žádné zápasy, to naopak (bylo jich přes 10 :-D), ale prostě nebyl čas na vytváření reportů :-(. Nyní to zkusím zpětně dohnat a všechny odehrané zápasy dopsat.

Navážu tedy, tam kde jsem skončil v minulém článku a to baráží a následným večerním vyhlášením výsledků podzimní AVL 2013, jež se uskutečnilo v sobotu 16. března. Vyhlášení AVL Brno 2013 Jak již bylo zmíněno v předchozím článku, do baráže jsme si nesli na úvod 3 body, díky porážce týmu CIPÍSCI ve finálovém turnaji. V baráži nás čekaly další dva zápasy a to proti týmům, jež skončily na 17. a 18. místě 1. ligy a musely tak s námi bojovat o udržení v první lize. Těmito týmy byly Actebis a Kudrnáči.

Dle rozlosování jsme hráli první zápas hned ráno od 8 hodin a to proti týmu Actebis. Při rozsmečování se nezdálo, že by měl mít tým nad námi nějak navrch a tak jsme věřili, že jej můžeme porazit. Bohužel však, jak už tomu bývá u našich prvních zápasů, se nám nepovedl vstup do prvního setu a po několika míčích jsme prohrávali rozdílem 8 bodů :-(. Tento náskok jsme dokázali v průběhu setu ještě lehce smazat, ale na otočení celého setu to nestačilo a tak jsme první set prohráli v poměru 18:25. Špatný vstup do baráže, nás však neodradil a věřili jsme, že v druhém setu můžeme předvést lepší výkon. Naše představa o lepším výkonu se však velmi rychle rozplynula, po té, co jsme nebyli schopni v úvodu druhého setu pořádně přijmout soupeřovo podání :-(. Soupeř se tak i v úvodu druhého setu dostal do většího vedení, které se jen těžko smazávalo. Bohužel i přes veškerou snahu se nepovedlo smazat a tak jsme i v druhém setu prohráli 21:25. Byla to pro nás nemilá sprška, hned z úvodu baráže, ale museli jsme ji skousnout.

Po dohrání prvního zápasu následoval hned další zápas a to tedy proti druhému týmu – Kudrnáči. Zde jsme už od rozsmečování věděli, že to bude ještě těžší soupeř a pokud mu chceme vzdorovat, budeme muset předvést naprosto jiný výkon, než v prvním zápase. To, že snaha a touha vítězit, se někdy neslučuje s předvedenou hrou, víme. Bohužel zde se to projevilo v plné míře a soupeř nás v prvním setu zcela přejel 15:25. V druhém setu jsme konečně začali předvádět naši hru a byli jsme soupeři vyrovnaným protivníkem. Avšak ani toto nestačilo na jeho poražení a i v druhém setu nás přehrál a to poměrem míčů 22:25. Připsali jsme si tak i druhou dnešní porážku 0:2.

Tím pro nás barážový turnaj skončil a již jsme jen čekali na výsledky druhého týmu z 2. ligy CIPÍSKŮ, který v případě jejich vítězství 2:0 nad Kudrnáči, nás mohl jediný ještě udržet v teoretické hře o postup do 1. ligy. První set odvedli CIPÍSCI parádní výkon a Kudrnáče porazili 25:15. Avšak další sety se jim již nevydařily a tak nakonec i oni podlehli Kudrnáčům 2:1 na sety, což byla definitivní tečka pro naše šance o postup do 1. ligy.

Vzhledem k výsledkům barážových zápasů se tak v první lize udržely oba sestupující týmy Kudrnáčů i Actebis a my společně s CIPÍSKY jsme, jak se říká, „ostrouhali“. V další sezóně nás tak čeká pravděpodobně opět účast v 2. lize AVL.

Po skončení barážových zápasů jsme se ještě chvíli dívali na finálové zápasy 1. ligy, jež se ten den odehrávaly a následně jsme se vydali na společnou hostinu k Adélce :-).

Jakou hostinu jsme si připravili, se můžete podívat na fotografiích, jež níže přikládáme. Není nad dobře vlastnoručně připravený steak s pivečkem :-D.

Po hostině jsme si společně sedli a vymýšleli jsme, co předvedeme na vyhlášení AVL, jež se mělo za několik hodin uskutečnit v klubu Dominik. Vzhledem k tomu, že jsme pořád nemohli na nic rozumného přijít, tak nakonec zvítězilo naše „básnické střevo“ a vytvořili jsme básničku o našem týmu Lavina:

Vyhlášení AVL Brno 2013 - básnička Laviny

Tím proběhlo celé odpoledne a večer jsme se společně vydali na vyhlášení AVL. Jak vyhlášení AVL proběhlo si můžete prohlédnout na několika níže přiložených fotkách či na fb stránkách AVL.

Barážový turnaj jsme odehráli v klasické sestavě:

Zuzka, Adélka, Martin, Karel, Křeček, Vítek

Info o turnaji a soupeřích: Barážový turnaj AVL.

Fotogalerie: Několik dalších fotek z vyhlášení AVL přikládáme níže či si je můžete prohlédnout na našem FB profilu.

Článek si již přečetlo 4 283 návštěvníků.
NůůůůdáááPříliš mě neoslovilTak průměr no :-)Dobrá práce!Super článek! (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...


blog comments powered by Disqus