Kalendář turnajů

<< Čvc 2024 >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Přidejte se k nám!

Antuková řežba 2012 – ale tak dalo se :-)

Poprvé v tomto roce nebyl turnaj Antuková řežba pouze pro studenty VUT, ale pro všechny studenty a tak se i tým Lavina zúčastnil.

Antuková řežba 2012 Byl to první ze série turnajů, jež nás v tomto náročném týdnu čekali. Odehrát 3 turnaje za týden, není nic lehkého, ale poprali jsme se s tím celkem úspěšně a troufám si říci, že i forma postupně dokonce stoupala :-). Ale pojďme popořadě.

Na tento turnaj bylo přihlášeno celkem 12 týmů. Systém turnaje se vzhledem k časové náročnosti vytvořil následující. Na začátku turnaje se provedlo rozlosování do čtyř tříčlenných skupin. Ve své skupině odehrál každý dva zápasy na dva hrané sety do 25 bodů. Následně se dle celkových výsledků ze všech skupin vytvořilo pořadí týmů a bylo dle umístění znovu rozděleno na čtyři tříčlenné skupiny, kde opět odehrál každý tým dva hrané sety do 25 bodů. Následně pouze první ze skupin postoupil do horního pavouka, kde se utkal o celkového vítěze turnaje.

Nám do skupiny byly nalosovány týmy Rumové pralinky a ??? (bohužel si nepamatuji název týmu). Antuková řežba 2012

První zápas jsme odehráli proti týmu Rumové pralinky. Již od prvních bodů bylo vidět, že máme lehce nad soupeře, především díky tomu, že soupeř vytvářel hodně vlastních chyb. Bohužel celý turnaj byl hodně ovlivněn celkem velým vítrem a tak jedna ze stran měla vždy jistou výhodu. První set jsme odehráli na té horší straně, ale i přesto jsme si dokázali se soupeřem poradit a zvítězit 25:21. Druhý set, na lepší straně, byl již zcela v naší režii a především díky kvalitnímu podání, s kterým měl soupeř velké problémy, jsme zvítězili jednoznačně 25:12.

Hned po odehrání prvního zápasu jsme nastoupili proti druhému soupeři, který byl o hodně silnější, než první tým. I přesto, že jsme statečně vzdorovali, nedokázali jsme na soupeře najít ten správný recept a tak v prvním setu jsme podlehli 21:25. V druhém setu jsme se snažili bojovat stejně, jak v prvním, ale bohužel ani to nestačilo a i v druhém setu jsme nakonec podlehli soupeři 20:25.

Následně jsme odpískali našim soupeřům jejich zápas a čekali jsme na celkové výsledky ze všech skupin. Po odehrání všech zápasů se vytvořilo celkové pořadí a v tom jsme se umístili na celkově velmi slušném 4. místě z 12 týmů.

Vzhledem k umístění jsme dostali nové rozlosování do skupin, kde jsme se měli utkat se soupeři Hoblid (alespoň myslím :-)) a Meteor. Antuková řežba 2012

Jako první jsme se utkali s týmem Hoblid. Jednalo se opět o velmi silný tým, se kterým jsme však odehráli velice vyrovnaný zápas. Bohužel i přes slušný výkon jsme na soupeře nestačili a postupně jsme soupeři podlehli v prvním setu 20:25 a v druhém pak 22:25.

Následovalo odpískání zápasu soupeři, kde jsme zjistili, že další tým Meteor patří mezi opravdu nejslabší tým turnaje. Podle toho jsme i uzpůsobili naši hru a nechali jsme na smeči slečny a borci šli na nahrávku :-). I přes toto složení a celkové spíše odplácání celého zápasu jsme jej vyhráli v prvním setu 25:16 a v druhém setu 25:12.

Bohužel však vzhledem k porážce v prvním zápase jsme se umístili na druhém místě a nadále jsme v turnaji nepokračovali.

Protože však zbyl ještě nějaký čas, před ukončením celého turnaje, tak jsme se domluvili s některými hráči z dalších týmů a zahráli jsme si ještě jen tak „for fune“ proti sobě v náhodně složených týmech :-).

Tento turnaj jsme odehráli ve složení:

Karel, David, Vítek, Ondra Horníček, Dominik Pařízek (až druhá část turnaje), Anežka a Verča

I když jsme se nakonec neumístili na medailových pozicích, tak jsme společně příjemně strávili středeční den, který jsme zakončili klasicky v hospůdce Holiday na žebírkách :-).

Fotogalerie z turnaje:

Fotografie z turnaje naleznete ve fotogalerii v albu: Antuková řežba 2012. Další fotografie z turnaje jsou na facebook profilu VUT.

Info o turnaji a soupeřích: Antuková řežba.

Článek si již přečetlo 2 232 návštěvníků.
NůůůůdáááPříliš mě neoslovilTak průměr no :-)Dobrá práce!Super článek! (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...


blog comments powered by Disqus