Datum: 15.3.2014 (sobota)
Místo: Hala veteriny

Informace: Pokud „neposereme“ poslední zápas v rámci základní soutěže AVL, zúčastníme se v tomto datu finále… Tak jsme jej úplně neposrali a finále se tak zúčastníme! 🙂 Skončili jsme celkově v základní skupině na 2. místě a ve finále máme dokonce na úvod nejvíce bodů!

Pořadí týmů a bodů do finále:

  1. Lavina – 8 bodů
  2. HADŽAKAMA – 7 bodů
  3. Batolata – 6 bodů
  4. CIPÍSCI – 5 bodů
  5. Blanka a její tygři – 4 body

Tedy máme nejvíce bodů do finále, avšak i tak budeme muset předvést kvalitní výkon, abychom se umístili na předních místech. Vzpomeňme na minulý ročník, kde tým, jež byl po základní části na 1. místě nakonec ve finále skončil pátý! Tak věřme, že toto se nám nestane a dostaneme se na pohárové stupně, nejlépe na ten nejvyšší! 🙂

Rozpis: Podle oficiálního rozpisu bychom měli hrát první zápas v 11:15 (5. zápas), ale to je počítané zápas po 45 minutách, což jak víme je nereálné. Dejme tedy sraz na 11:40 v tělocvičně (už jsem se Sašou domluvil, že mohu počítat 55 minut na zápas :-)). Pokusím se po 4. odehraném zápase zjistit od organizátora aktuální skluz a informovat vás, jaké je zpoždění a podle toho případně upřesníme sraz.

První zápas hrajeme proti týmu CIPÍSCI, následně pískáme a pak hrajeme proti týmu Blanka a její tygři. Opět pískáme a nastupujeme proti týmu Batolata. Hned po skončení nás čeká poslední zápas a to proti týmu HADŽAKAMA.

Všechny zápasy, které hrajeme jsou pro naše soupeře posledními 🙂 (až na CIPÍSKY pro ně jsme 3. soupeřem :-)). Je tedy pravděpodobné, že soupeři budou rozehraní a zároveň unavení. Budeme tedy muset hrát na maximum, abychom soupeře „roznesli“ po hřišti a věřím, že pokud předvedeme proti všem výkony jako proti KIA-OŘE z posledního turnaje, nemusíme se obávat :-).

Předpokládaná sestava: Karel, Martin, Radek, Vítek, Křeček, Adélka, Simča

Nemůže: Zuzka

Po skončení turnaje: Po skončení turnaje, který má oficiálně končit v 15:45, ale spíše počítám tak kolem 18 hodiny, bychom zašli sednout do hospůdky na jídlo. Buď můžeme zajít klasicky ke Všem čertům a nebo můžu zkusit domluvit nějaký voucher. Dejte mi prosím vědět, co navrhujete :-).

Nechť zvítězí nejlepší a nechť tím nejlepším jsme my! 🙂

Jak jsme si na finálovém turnaji vedli se můžete dočíst v článku: Finále AVL – pomalu, postupně, ale jistě!

Mapa: