Kalendář turnajů

<< Pro 2019 >>
PoÚtStČtSoNe
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Přidejte se k nám!

Doporučujeme:

Výsledky zápasů

Přípravný turnaj AVL: Jak to šlo?

V sobotu 19. října proběhl přípravný turnaj brněnské AVL. Nakonec jsme se jej i my zúčastnili, i když byly trošku personální problémy se ženami 🙂 . Jak se nám turnaj povedlo odehrát si ve zkratce představíme na následujících řádcích.

Výlet za deštěm aneb Vranovské léto 2019

Jak tomu už posledních pár let bývá, vydali jsme se druhý červencový víkend na Vranovskou pláž, zahrát si tradiční volejbalový turnaj Vranovské léto. Jak se nám na tomto turnaji vedlo si představíme ve zkratce na následujících řádcích…

Finále brněnské 2. ligy AVL ve znamení lazarů – jak jsme se s tím vypořádali my?

V sobotu 16. března se odehrálo finále 2. brněnské ligy AVL. Bohužel se termín sešel, nejen pro nás velmi špatně, a dlouho jsme uvažovali, zda-li vůbec do finále nastoupíme. Jak to všechno pro nás i pro naše soupeře dopadlo, si představíme v dnešním článku….

Pátý turnaj brněnské 2. ligy AVL – dostali jsme se do finále?

Na neděli 9. března byl naplánován pátý a současně i poslední turnaj základní skupiny brněnské 2. ligy AVL. Hrálo se v něm především o to, které týmy se dostanou do finále, tedy mezi nejlepších 5 týmů a i náš tým, jak jsme psali v předešlém článku, byl „ve hře“. Zda-li se nám to povedlo se dozvíte v dnešním článku…

Jak dopadl první AVL turnaj v novém roce?

První AVL turnaj v roce 2019 se neodehrál tradičně v sobotu, ale proběhl tentokrát v neděli a to 27. ledna. S jakými soupeři jsme se utkali a jak jsme dopadli si krátce představíme v dnešním článku.

Výsledky zápasů v roce 2019

V tomto článku najdete souhrnný seznam výsledků z volejbalových utkání a turnajů, které jsme v roce 2019 jako tým Lavina odehráli. Průběžně bude seznam doplňován o další výsledky ze zápasů, kterých se postupem roku zúčastníme. Z některých turnajů jsme připravili i samostatný článek, který najdete pod výsledky.

3x na palubovce aneb, jak se nám vedlo na třech posledních turnajích v roce 2018?

Už jsme zase nějaký „ten pátek“ nenapsali o našich zápasech. Od posledního reportu uběhl už nějaký čas, tak přinášíme ve zkratce informace, o tom, jak se nám vedlo na dalších třech turnajích, které jsme odehráli do konce roku 2018.

Letem světem: Přípravný a první turnaj brněnské AVL

V průběhu října jsme odehráli dva volejbalové turnaje. Přípravný turnaj AVL a první turnaj 2. ligy AVL. V dnešním článku přinášíme krátký přehled, jak se nám na obou turnajích vedlo a doplníme jej o fotogalerii.

Vranovské léto 2018: jak se vedlo?

Účast na turnaji smíšených družstev Vranovské léto, je pro náš tým už takovou malou tradicí, protože se jej opakovaně zúčastňujeme již několik let po sobě (letos asi po šesté). Někdy se daří více, někdy méně 🙂 . Jak se vedlo letos? To si představíme ve zkratce v dnešním článku…

Poslední turnaj letní AVL: Povedlo se obhájit první místo?

Na neděli 17. června byl naplánován čtvrtý, a tedy i poslední, turnaj v rámci brněnské letní AVL 2018. „Karty byly jasně rozdány“ a vzhledem k našemu postavení v tabulce, po třetím turnaji AVL, bylo jasné, že pokud vyhrajeme všechny zápasy, obhájíme prvenství z loňského roku. Vše jsme tedy měli ve svých rukách… Povedlo se?