Kalendář turnajů

<< Kvě 2024 >>
PoÚtStČtSoNe
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Přidejte se k nám!

Vstup do letní AVL se nám vydařil!

V neděli 13. května nás čekal úvodní turnaj ze série turnajů brněnské letní AVL. Odehráli jsme celkem tři zápasy a to proti týmům Mlátičky, Dřez a Šestiblok a i když jsme nebyli 100% úspěšní, vše jsme dokázali nakonec vyhrát. Pojďme se podívat na průběh jednotlivých zápasů.

Letní AVL 2012 - 1. turnaj První zápas jsme měli naplánovaný odpoledne cca od 14:30 s týmem Mlátiček. Bohužel opět na úvod proběhlo opoždění všech zápasů a tak jsme začali asi s hodinovým zpožděním. Náš klasický problém, špatný vstup do prvního setu v prvním zápase se bohužel opět projevil a tak jsme museli po většinu prvního setu dotahovat mírnou bodovou ztrátu. Bohužel v týmu ne vše klapalo, jak jsme si představovali a i protože Karel měl nějaký depkový syndrom, tak dotahování soupeře bylo velmi těžkým úkolem. I když se nám povedlo v koncovce na soupeře dotáhnout, bohužel už se nám nepovedlo v prvním setu zvítězit a prohráli jsme jej těsně 24:26. Do druhého setu jsme však nastoupili s tím, že pokud zklidníme hru, máme v pohodě na to soupeře porazit, protože soupeř nehrál dobře. Většina bodů v prvním setu pro soupeře, byla z našich vlastních chyb. Naštěstí v druhém setu se tým již lépe sehrál a i proto, že Karel přišel o svoji depku a začal hrát, to co má :-), jsme dokázali soupeře, po většinu setu přehrávat a nakonec i v druhém setu zvítězit poměrem 25:22. Čekal nás tak tie-break, kde jsme tušili, že máme nad soupeřem mírnou převahu. Tato převaha se ukázala nakonec jako klíčová a ve třetím setu jsme dokázali soupeře již hladce přehrát a zvítězit 15:9. Připsali jsme si tak první vítězství, i když se ztrátou kytičky 2:1.

Letní AVL 2012 - 1. turnaj Hned po odehrání prvního zápasu jsme nastoupili, dle rozpisu, k druhému a to proti týmu Dřez. Možná i to, že se nám povedla koncovka prvního zápasu, nám pomohlo k dobrému vstupu do dalšího zápasu. Po většinu prvního setu jsme měli nad soupeřem převahu a do koncovky jsme šli s mírným vedením. Tento malý náskok nám pomohl, a i když soupeř v koncovce zabral, již to na porážku nestačilo a tak jsme v prvním setu zvítězili 27:25. Druhý set se nám vydařil podstatně lépe a soupeři jsme téměř nic nedovolili. Díky kvalitní hře jsme v druhém setu soupeře deklasovali výsledkem 25:8. Připsali jsme si tak první vítězství v letní AVL 2:0.

Následně jsme měli mít zápas volno a pak nastoupit proti týmu Šestiblok, ale protože byly zápasy nějak posunuté, tak jsme nastoupili proti tomuto týmu opět hned, po odehrání druhého zápasu. Jaksi už bylo dosti pozdě a většina soupeřů již odešla, tak jsme neměli ani rozhodčího a museli jsme si to počítat sami navzájem. Naštěstí nevznikly žádné zásadní spory a zvládlo se to.

Letní AVL 2012 - 1. turnaj Tým Šestibloku byl složen z kvalitních hráčů a především dva smečaři (blokaři, už nevím :-)), patřili mezi opravdu velmi silné hráče, a tak jsme věděli, že nás čeká velmi těžký zápas. Nastoupili jsme však do zápasu neohroženě a s nasazením, což dělalo soupeři velké problémy, protože jsme byli schopni uhrát i už téměř ztracené míče. Celý první set byl velice vyrovnaný a tahali jsme se o každý bod. Naštěstí však, jsme měli velkou oporu v našich slečnách, což se o soupeři rozhodně říci nedalo a i díky tomu jsme nakonec urvali první set ve svůj prospěch poměrem 25:23. Druhý set měl podobný průběh a opět byl velice vyrovnaný. Naštěstí koncovka setu byla v naší režii a nakonec jsme i v druhém setu zvítězili poměrem míčů 25:21. Po skvělém výkonu jsme si tak připsali i druhé vítězství 2:0.

Celý turnaj jsme odehráli v sestavě:

Křeček, Karel, Vítek, Martin, Verča a Adéla

Po skvělém výkonu jsme si pak večer dopřáli dobré jídlo a pití v nedaleké hospůdce Holiday. Opět musím poděkovat týmu za naprosto famózní a obětavý výkon :-).

Fotogalerie z turnaje:

Fotografie z turnaje naleznete ve fotogalerii v albu: Letní AVL 2012 – 1. turnaj.

Info o turnaji a soupeřích: Letní AVL Brno.

Článek si již přečetlo 2 012 návštěvníků.
NůůůůdáááPříliš mě neoslovilTak průměr no :-)Dobrá práce!Super článek! (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...


blog comments powered by Disqus