Kalendář turnajů

<< Čvc 2024 >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Přidejte se k nám!

Květnové BSVL – prostě standard :-)

Turnaj květnového BSVL, proběhl alespoň vzhledem k našim výsledkům a celkovému umístění, dosti standardně, ale co bylo příjemným překvapením, že jsme byli schopni slušně vzdorovat jindy silným týmům. Pojďme se ale na zápasy podívat postupně.

Květnový turnaj BSVL 2012 První zápas jsme měli rozepsaný proti týmu Krakenů. Pro nás velmi dobře známý soupeř, jež nás málokdy něčím překvapí a tak tomu bylo i dnes :-). Do prvního setu jsme vstoupili celkem bez větších problémů a jistý náskok nad soupeřem jsme si udrželi po celý set. Ze začátku se soupeř snažil s námi držet krok, ale cca od půlky setu to již nevydržel a nakonec jsme jej v prvním setu udolali 25:18. Na druhý set nastoupil soupeř s větší kuráží, kterého však velmi záhy zbavily jejich vlastní chyby :-). V druhém setu soupeř nepředvedl nic, čím by nás dostal pod tlak a tak jsme i druhý set bez problémů vyhráli 25:16. Připsali jsme si tak první vítězství 2:0.

Hned po tomto zápasu měl následovat náš druhý zápas proti týmu Aliens. Kvalitnímu soupeři, jež letos postoupil z 2. AVL ligy do první. Bohužel však počasí tomu nechtělo a zápasy se musely od cca 10 hodin na cca dvě hodiny přerušit. Dešťová přeháňka, která kvalitně promočila všechny kurty, bohužel neumožnila odehrání dalšího zápasu. Naštěstí organizátor Radek Komínek umožnil vstup do vnitřních prostor Salesiánské oratoře a tak jsme mohli využít možnosti zahrát si stolní tenis, fotbálek či další deskové hry uvnitř objektu. Toho jsme samozřejmě využili a kromě již zmiňovaného stolního tenisu a fotbálku jsme si zahráli Activity. Květnový turnaj BSVL 2012

Po cca dvou hodinách se počasí umoudřilo a mohli jsme tak nastoupit proti našemu druhému soupeři, týmu Aliens. S tímto týmem jsme v prvním setu předvedli nečekaně slušný souboj, kde jsme po celý set byli vyrovnaným soupeřem a díky troše štěstí v koncovce jsme jej nakonec dokázali i porazit a zvítězit 25:23. I druhý set probíhal v podobném duchu a po celou dobu byl stav velice vyrovnaný. Bohužel, to jak nám štěstí přálo v koncovce prvního setu, tak v druhém setu se přiklonilo na stranu soupeře a nakonec nás soupeř porazil 24:26. Avšak i přes prohru jsme s tímto týmem uhráli velmi slušný výsledek 1:1 na sety.

Po tomto zápase jsme měli jeden zápas volno a pískali jsme zápas našim soupeřům.

Následně jsme nastoupili proti našemu odvěkému rivalovi, týmu Panters. Tým byl ve velmi silném složení, což se projevilo i na jejich hře a v prvním setu jsme měli velké problémy se prosadit. Protože soupeř byl prostě lepší, tak nás v prvním setu udolal 18:25. K druhému setu jsme přistoupili zodpovědněji a snažili jsme se být vyrovnaným soupeřem, což se nám po většinu setu dařilo. Bohužel však koncovka se nám ne úplně zcela podařila a nakonec jsme i v druhém setu podlehli 23:25.

Dostali jsme se tak, vzhledem k výsledkům ze základní skupiny, do druhé skupiny, kdy jsme hráli o 5. až 8. místo v celém turnaji.

Náš první soupeř v druhé skupině byl tým Sokol Řečkovice. Tým, jenž hrál velmi slušnou hru, která nám prostě neseděla, a nebyli jsme schopní se s ní vyrovnat po oba sety. První set jsme tak podlehli vysoko 13:25 a v druhém setu, i když jsme více vzdorovali, stejně jsme prohráli 19:25. Květnový turnaj BSVL 2012

Následovala další přestávka, tentokrát dvouzápasová, ve které jsme si opět zahráli Activity.

Po přestávce jsme nastoupili proti týmu Žabiny. Tento jindy velmi silný tým jsme hned od začátku zaskočili skvělou hrou, především na saku a díky jejich neschopnosti dobře zakončit, jsme jej hladce v prvním setu přehráli 25:20. Do druhého setu však nastoupil tým Žabin s větším odhodláním zvítězit a především díky tomu, že přestal tolik kazit a my naopak jsme začali, nás porazil 19:25.

Následně byla opět další přestávka, po které jsme nastoupili k našemu poslednímu zápasu proti týmu Dráčků. Asi největším pozitivem na tomto zápasu bylo, že na konci dokonce vysvitlo sluníčko a tak se hned příjemněji hrálo. V prvním setu jsme soupeře zcela vygumovali a především díky kvalitním Vítkovým blokům, jsme jej hladce přehráli 25:15. K druhému setu jsme nastoupili podstatně vlažněji a to se projevilo i na naší hře a na celkovém skóre. Naštěstí v koncovce opět úřadoval Vítek a tak jsme i v druhém setu zvítězili a to 26:24.

Celkově jsme se tak umístili na 7. místě z 12 týmů na květnovém turnaji BSVL, jež se uskutečnil v sobotu 12. 5. 2012. Kompletní výsledky a pořadí týmů, je možné nalézt na webu BSVL.

Tento turnaj jsme odehráli v této sestavě:

Verča, Patricie, Křeček, Karel, Martin, Hulda a Vítek (od druhého zápasu)

Opět děkuji všem hráčům za skvělou atmosféru i za předvedenou hru.

Po vyhlášení turnaje jsme se odebrali klasicky do hospůdky, kde jsme společně i s některými hráči z dalších týmů, strávili příjemný zbytek večera :-).

Fotogalerie z turnaje:

Fotografie z turnaje naleznete ve fotogalerii v albu: Květnový turnaj BSVL 2012. Další fotografie z turnaje jsou na facebook profilu BSVL.

Info o turnaji a soupeřích: BSVL turnaj.

Článek si již přečetlo 2 232 návštěvníků.
NůůůůdáááPříliš mě neoslovilTak průměr no :-)Dobrá práce!Super článek! (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...


blog comments powered by Disqus