Datum: 25. dubna 2015 (sobota)
Místo: Tělocvičny MU – Údolní 3 (Pod hradem), popřípadě Vinařská 5 (Vinařky)
Přihláška: Potvrzena

Informace: Jedná se o 24. přebor Masarykovy univerzity v smíšeném volejbale. Turnaj je určen pro hráče jež hráli či hrají závodně, popřípadě jejich hra je na této úrovni.

Propoziční informace: Náš tým se mi povedlo „prolobovat“, že hrajeme v tělocvičně na Vinařkách :-D. V tělocvičně pod hradem hrají dvě skupiny po čtyřech týmech. V tělocvičně vinařská hraje jedna skupina o čtyřech týmech. V tělocvičně Pod hradem se hraje od 8:30, v tělocvičně Na Vinařkách se hraje od 11:30.

Sraz tedy bude v 11:00 v tělocvičně Na Vinařkách. První zápas hrajeme od 11:30 proti neoblíbenému soupeři SPARTA (poprvé výhra, naposled prohra). Pak zápas přestávka a následně proti týmu HOP. Následně dva zápasy přestávka a hrajeme proti týmu RAMPEPURDA. Následně se uvidí, dle výsledků.

Pravidla: Hraje se podle platných pravidel volejbalu. Družstva jsou rozdělena do tří skupin po 4 družstvech. Hráči jednotlivých družstev se navzájem nepůjčují. Ve skupině hraje každý s každým na dva odehrané sety do 15 -ti bodů. O pořadí družstev ve skupině rozhoduje počet bodů a při rovnosti bodů poměr míčů ze všech utkání ve skupině /vítězství 2 body, remíza l bod, prohra 0 bodů/. První ze skupin budou hrát v tělocvičně Pod Hradem o 1. – 3. místo, Týmy z druhých míst budou hrát v tělocvičně Na Vinařkách o 4. – 6. místo. Ostatní družstva dále v turnaji nepokračují. V rámci turnaje dále platí pravidlo, že poražené družstvo poskytne na další zápas rozhodčího a zapisovatele.

Přihlášené týmy do turnaje:

• Skupina A pod hradem: 1) PŘÁTELÉ, 2) TUNIAKY, 3) OTROCI KRÁLOVNY ALŽBĚTY, 4) 42
  • Skupina B pod hradem: 1) TULENI, 2) UPŘÍMNÍ PASŘI, 3) ŠUFANI, 4) MOLEKULY
  • Skupina C na Vinařkách: 1) LAVINA, 2) HOP, 3) SPARTA, 4) RAMPEPURDA

Pořadí zápasů ve skupinách: 1-3, 2-4, 1-2, 3-4, 2-3, 1-4

Informace o turnaji:

Startovné: 650 Kč/tým (Každý hráč dá 100 Kč, zbytek půjde z týmových peněz)

Nemůže: Zbyňa, Hulda, Vítek, Adélka, Zuzka, Anet, Simča

Jak se nám na letošním turnaji  ne(dařilo), si můžete přečíst v článku: Přebor MU ve volejbale bohužel opět nedopadl úplně slavně 🙂

Jak se nám na minulém turnaji (ne)dařilo si můžete přečíst v článku: Přebor MU – holt ne vždy se daří 🙂