Kalendář turnajů

<< Čvn 2024 >>
PoÚtStČtSoNe
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Přidejte se k nám!

Lavina se lanila v lanovém centru PROUD

Když jsme v dubnu od AVL dostali poukaz do lanového centra PROUD na jednu ze tří vybraných atrakcí, měli jsme radost, že si vyzkoušíme něco nového. Vybrali jsme si program Sebejištění se skokem, který nám přišel z nabídky nejzajímavější. Dlouho jsme nemohli najít společný termín, až koncem října se našel :-). A tak jsme v neděli 20. října 2013 zavítali do lanového centra. Jak jsme si jej užili vám představíme v následující foto a video reportáži :-).

Lanové centrum PROUD - Brno, Líšeň Tedy v neděli 20. října jsme se všichni společně setkali (tedy téměř všichni, někteří přišli později :-D), na konečné šaliny na Lesné, odkud to již bylo jen pár minut chůze do lanového centra PROUD. Zde jsme měli domluvený program od 14:30. Nakonec jsme však museli asi půlhodiny čekat, protože skupina před námi lehce přetahovala, ale to nám příliš nevadilo neboť alespoň stihli všichni dojít :-).

Bohužel se nakonec akce nemohla zúčastnit Zuzka a tak její místo s radostí obsadil Žán. Jinak naše sestava byla kompletní, tedy Křeček, Vítek, Martin, Karel a Adélka :-).

Kolem 15 hodiny naše atrakce začala. Nejprve nám vysvětlili bezpečností pokyny a pak nás vybavili patřičným příslušenstvím, aby vše proběhlo bezpečně a bez problému. Po úvodním zaškolení jsme se odebrali na trenažer, kde jsme si vyzkoušeli, jak se mají správně přechytávat kotvy. Zde bylo výhodou, že vše probíhalo v nízkých výškách, tedy nehrozilo příliš nebezpeční úrazu 🙂 (Stejně to Karel posral a i cestu na trenažeru musel absolvovat 2x bo se blbě odepl :-D).

Po základním zaškolení jsme šli na hlavní atrakci. Zde jsme vyšplhali do výšky asi 8 metrů a postupně začali zdolávat jednotlivé úseky. Některé byly náročnější, některé celkem v pohodě. Celkem bylo asi 9 úseků různého přelézání, přeskakování a dalšího přemisťování :-). Na závěr všech přelézaček byl sjezd na skateboardu.

Jakmile jsme absolvovali hlavní část, čekal nás závěrečný bonus v podobě seskoku z 10 metrového sloupu na vysutou hrazdu. Někteří s tím neměli žádného problému, někteří byli posraní až za ušima :-D. Všichni to nakonec ale úspěšně absolvovali, až na Křečka, který řekl, že je to pro něj moc jednoduché, že na to ani nepůjde :-D.

Celý program jsme si i přes počáteční obavy báječně užili a můžeme tuto atrakci hodnotit rozhodně kladně a všem doporučit :-)! Po skončení akce se někteří odebrali do nedaleké hospůdky oslavit, že jsme to všichni ve zdraví přežili :-D.

Závěrem bychom rádi poděkovali AVL, že nám tuto atrakci díky nadělenému voucheru, umožnila :-).

Lanové centrum PROUD - Brno, Líšeň

Celá fotogalerie z návštěvy lanového centra:

Karlův „nebojácný“ skok na hrazdu:

Adélčin skok na hrazdu:

Žánův skok na hrazdu:

Martinův skok na hrazdu:

Článek si již přečetlo 4 860 návštěvníků.
NůůůůdáááPříliš mě neoslovilTak průměr no :-)Dobrá práce!Super článek! (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...


blog comments powered by Disqus