Kalendář turnajů

<< Kvě 2024 >>
PoÚtStČtSoNe
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Přidejte se k nám!

Vědci mají jasno – nejvyšší stádium evoluce = volejbalový hráč!

Většina z nás si jistě pamatuje klasické poučky a především obrázky o tom, jak vypadá evoluce člověka. Obvykle tyto obrázky, jež známe z učebnic dějepisu, vypadají nějak takto:

Evoluce člověka od počátku

Nejnovější poznatky vědců však již pokročily dále a díky moderním technologiím došli vědci k dalším článkům v evoluci člověka!

Po dlouhých letech bádání a zkoumání vědci zjistili, že velká část populace, která se zaměřuje především na kancelářskou práci, se v evoluci opět vrací zpět! O tomto se můžete přesvědčit na následujícím obrázku, jež jasně ukazuje, jakým směrem se tato část naší populace vydala:

Evoluce člověka kancelářského

Samozřejmě se vědci s tímto jediným závěrem nespokojili a šli dále, aby zjistili, jak na tom v evoluci jsou další části naší populace. Bohužel však zjistili, že další velká část je na tom snad ještě hůře, jak předchozí, pracující v kanceláři. Však se přesvědčte sami, jakým směrem další nemalá část populace směřuje:

Evoluce člověka nenažraného

Tyto výsledky vědeckého zkoumání byly pro vědce šokující, ale nezastavily je v dalším bádání a snaze o nalezení alespoň některých jedinců, kteří by v evoluci směřovali stále kupředu a nevraceli se zpět. A jejich bádání přineslo s sebou své ovoce. Přišli k nezvratným závěrům, že jednoznačně nejvyšším stupněm evoluce jsou volejbaloví hráči!

Níže přiložená ukázka postupného vývoje až ve volejbalového hráče, nechť je toho nezvratným důkazem:

Evoluce ve volejbalového hráče

Sportu zdar a volejbalu zvláště! 🙂

 

Článek si již přečetlo 6 142 návštěvníků.
NůůůůdáááPříliš mě neoslovilTak průměr no :-)Dobrá práce!Super článek! (3 hlasů, průměr: 4,33 z 5)
Loading...


blog comments powered by Disqus