Kalendář turnajů

<< Čvn 2024 >>
PoÚtStČtSoNe
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Přidejte se k nám!

Na vánočním turnaji AVL jsme úplně nezklamali, ale ani nepřekvapili…

Na Štěpána, tedy ve čtvrtek 26. prosince byl naplánovaný poslední volejbalový turnaj v tomto roce – vánoční AVL turnaj. I když jsme úplně nezklamali, ani nemůžeme říci, že bychom s výsledkem turnaje byli nějak spokojeni. Co se povedlo i nepovedlo se podíváme v následujícím článku.

Turnaj byl naplánovaná na druhý svátek vánoční a tak i když bylo dobré, že pracující měli volno, nám to příliš nepomohlo neboť naši někteří hráči jsou studující a na svátky odjeli domů. Sháněli jsme tak hráče, jež zůstali v Brně a bohužel těch mnoho nebylo :-(, navíc mi Monča 24. prosince sdělila, že je nemocná a tak jsem musel shánět na poslední chvíli i další nahrávačku :-D. Nicméně se nakonec povedlo tým složit a mohli jsme se vánočního turnaje zúčastnit.

Vánoční AVL jsme odehráli v sestavě:

Vítek, Karel, Ondra H., Martin Š., Anežka, Simča H. a na dopoledne i Křeček

Vánoční turnaj AVL 2013 Do základní skupiny nám byli nalosováni soupeři Staří známí, Sokol Lískovec a Míša a její tygři. První zápas jsme měli hrát od 8:15 proti týmu Staří známí. Bohužel ani v 8:30 se tým Starých známých nedostavil a tak byl zápas předčasně ukončen, bez toho, abychom si zahráli :-(. Později jsme zjistili, že tým Starých známých ani nevěděl, že jsou na turnaj přihlášeni a proto se nedostavil :-D. Trošku nás „sralo“, že jsme mohli déle spát, ale co naplat :-). První zápas tak odehráli mezi sebou naši dva zbývající soupeři a teprve potom jsme nastoupili k našemu prvnímu zápasu proti týmu Sokol Lískovec. Tento tým předešlý zápas prohrál a tak jsme věřili, že nebude až tak velkým problémem jej přehrát. Náš předpoklad se v prvním setu i potvrdil a zvítězili jsme v něm 25:10. Do druhého setu jsme tak šli hodně „lážo-plážo“ a spíše jsme si zkoušeli a vymýšleli různé „kravinky“, než hráli volejbal :-D. To se projevilo i na skóre, ale i přes tyto „hračičky“ jsme dokázali zvítězit i v druhém setu a to 25:23.

Hned po odehrání prvního zápasu, nás tak čekal druhý zápas proti zbývajícímu týmu ve skupině a to Míši a jejím tygrům. Tento zápas byl již podstatně náročnější a velmi vyrovnaný. Oba z týmů měli chvílemi navrch a chvílemi trošku ztrácely. Bohužel v koncovce byl o něco málo lepší soupeř a zvítězil v prvním setu 25:23. Nevydařená koncovka prvního setu nás bohužel celkem položila a druhý set byl již znatelně slabší, především pak na příjmu. V druhém setu jsme tak prohráli větším rozdílem a to 25:12.

Ze základní skupiny jsme tak měli jedno vítězství a jednu prohru a umístili jsme se tak na druhém místě naší skupiny.

Nyní následovala delší přestávka, ve které se dohrávaly další základní skupiny, z kterých se nám „rekrutoval“ náš další soupeř, jímž se stal tým Pozdní sběr. První set byl celkem vyrovnaný, ale doplatili jsme na spoustu vlastních chyb a prohráli jsme v něm 21:25. Věřili jsme však, že na soupeře máme a v druhém setu zvítězíme. To se zdálo i po většinu druhého setu reálné neboť jsme si vypracovali asi 8 bodové vedení. Bohužel však i toto vedení jsme byli schopni ztratit především vinou velmi špatného příjmu a nakonec jsme i v druhém setu prohráli 22:25 :-(. Bohužel jsme si tak připsali „blbou“ porážku neboť na síti jsme byli na tom o něco lépe, ale v poli jsme zcela vyhořeli :-(.

Vánoční turnaj AVL 2013 Na další zápas jsme si tak museli opět nějakou dobu počkat, než se odehrály další zápasy. Našim dalším soupeřem se stal tým Orel. Zde jsme věřili, že už konečně sérii proher prolomíme a zvítězíme. To se povedlo a po celkem vyrovnaném zápase jsme ve dvou setech zvítězili 25:22 a 25:17. Nemohli jsme říci, že jsme v tomto zápase byli nějak extra lepším týmem, ale prostě šťastnějším :-).

Opět po nějakém čekání nám byl přiřazen další soupeř a to tým Fireball. Zde jsme věřili, že bez větších problémů vyhrajeme neboť tento tým jsme v předešlém AVL turnaji jasně porazili, ale je pravdou, že jsme měli dosti jinou sestavu a tak se mohlo stát cokoliv. První set byl vyrovnaný a body se přičítaly na jednu i druhou stranu. Koncovka však patřila soupeři a tak nás v prvním setu porazil 25:22. Vzhledem k vyrovnanosti prvního setu byla šance, že druhý set vyhrajeme. Druhý set byl však opět velmi vyrovnaný, ale soupeř postupně začal mít trošku navrch a i když jsme v koncovce mocně dotahovali, na vítězství to nestačilo. I v druhém setu jsme tak odcházeli poraženi 25:23.

Tím pro nás turnaj skončil. Umístili jsme se celkově na 7. až 8. místě z 13 týmů. Jak již bylo psáno v nadpisu článku, i když to nebyl úplný propadák, tak žádný velký úspěch také ne. Především pak příjem byl naší největší bolístkou.

Info o turnaji a soupeřích: Vánoční turnaj AVL.

Fotogalerie: – omluvte kvalitu fotografií on Křeček není bůhvíjaký fotograf 😀

Článek si již přečetlo 3 951 návštěvníků.
NůůůůdáááPříliš mě neoslovilTak průměr no :-)Dobrá práce!Super článek! (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...


blog comments powered by Disqus