Kalendář turnajů

<< Čvc 2024 >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Přidejte se k nám!

Jak se nám vedlo na Komínském turnaji mixů?

V sobotu 31. května se odehrál Komínský turnaj mixů ve volejbale a tým Lavina se jej taktéž zúčastnil. Jak se nám vedlo si představíme v tomto krátkém reportu…

Komínský turnaj mixů - sestava Laviny Na sobotu vyšlo pěkné počasí a tak bylo jasné, že se budeme přes den pěkně „péci“ :-D. Na úvod turnaje se zkontrolovalo kolik týmů je přítomno (myslím, že jich bylo 14) a udělalo se rozlosování do skupin. Našimi soupeři v základní skupině byly týmy Papričky, S.S.B., Sokol Hrušovany a Šíma a spol. Dále bylo určeno, že se bude hrát na dva hrané sety do 25 bodů.

První zápas nás čekal proti týmu Papričky. Nám velmi dobře známý tým, s kterým se neustále setkáváme a i o týden později jsme proti nim hráli v letní AVL. Jak již to bývá proti tomuto týmu zvykem, měli značnou výškovou převahu, ale to nás neodradilo předvést parádní výkon a být soupeři vyrovnaným protivníkem. Především díky tomu, že jsme měli lepší nahrávačky, které nám dobře rozdávaly míče a naopak soupeřovi nahrávačky jim je spíše „zahazovaly“, jsme dokázali ve dvou setech shodně soupeře porazit 25:22 a 25:22. Na úvod turnaje jsme si tak připsali vítězství a to cennější, že to bylo proti tak silnému soupeři jakým jsou Papričky :-).

Následovala přestávka, po které jsme nastoupili k druhému utkání proti opět velmi známému týmu S.S.B., proti kterému jsme taktéž hráli letos na letním AVL :-). S S.S.B. máme velmi příznivou bilanci výsledků a tak jsme věřili, že si ji nepokazíme. V prvním setu to tak i fungovalo a celkem bez problémů jsme je porazili 25:19. Druhý set byl však podstatně vyrovnanější a o vítězi musela rozhodnout až velmi vyrovnaná koncovka. V ní bylo bohužel několik sporů o rozhodnutí Komínský turnaj mixů - sestava Laviny rozhodčího (který mimochodem pískal celý zápas s prominutím jak ocas :-() a bohužel jsme v druhém setu těsně prohráli 25:27. I když jsme se cítili ze strany rozhodčího poškozeni, věděli jsme, že si za prohru můžeme především sami, neboť jsme nedokázali tým přehrát vlastní hrou. Protože se dle nastavených pravidel nehrál již tie-braik, skončil zápas remízou, avšak bodově v náš prospěch neboť jsme uhráli dohromady ve dvou setech více bodů, než soupeř.

Na třetí zápas jsme si museli počkat několik zápasů a nastoupili jsme v něm proti týmu Sokol Hrušovany. Soupeř nehrál špatně, ale příliš se mu nedařilo úspěšně zakončovat, neboť většinu jejich smečí jsme jim „pobrali“ :-). Naopak soupeř nenašel příliš odpověď na náš útok a tak celkem bez větších problémů jsme soupeře porazili ve dvou setech 25:16 a 25:16.

Do čtvrtého a současně posledního zápasu základní skupiny jsme nastoupili proti favoritovi skupiny Šíma a spol, který doposud neprohrál ani jeden zápas. Od prvních míčů bylo zřejmé, že je soupeř podstatně silnější a přehrával nás snad ve všech ohledech :-). I když jsme se snažili, co to šlo a předvedli jeden z nejlepších našich výkonů dne, tak to prostě nestačilo a prohráli jsme ve dvou setech 25:15 a 25:21. Zde jsme si museli jasně přiznat, že soupeř byl i přes jeho aktuální rozpoložení (pár hráčů měl celkem ožralých :-D), zkrátka lepší :-).

Komínský turnaj mixů - sestava Laviny Dle výsledků ve skupině jsme skončili na druhém místě a našim soupeřem se tak v následujícím vyřazovacím pavouku stal tým STS Chvojkovice, jež skončil v jejich skupině také druhý. Věděli jsme, že nás čeká těžký zápas neboť tento tým hraje 1. AVL ligu, ale to co nám předvedl a co jsme předvedli mi, bylo strašné :-D. Naše naprostá „impotence“ na síti, která byla o to znatelnější díky skvělému poli soupeře, nás zcela zdecimovala. Soupeř nás přehrál ve dvou setech se skórem (asi – nezapsal jsem si jej) 25:14 a 25:13. Bohužel na tohoto soupeře jsme neměli ani v nejmenším, protože na síti byl Karel a Kuba naprosto nepoužitelní a jen občas něco složil Ráďa s Luďou. To holt na vítězství nemohlo ani zdaleka stačit.

Tím pro nás tento turnaj skončil, neboť se jednalo o vyřazovacího pavouka a kdo prohrál, vypadl. Fajnové na celém turnaji (samozřejmě kromě hry :-D) bylo i to, že v rámci startovného byla k dispozici zdarma bečka piva a žluté :-D.

I přes nepovedený poslední zápas jsme byli s výkonem celkem spokojeni neboť v této „poskládané sestavě“ jsme hráli společně poprvé a na to, že jsme ještě den před turnajem nevěděli s kým vlastně budeme v poli hrát :-D, to bylo super :-). Tedy velké díky patří všem zúčastněným 🙂

Turnaj jsme odehráli v sestavě:

Karel, Ráďa, Luďa, Kuba H., Marťa N. a Lenka N.

Info o turnaji a soupeřích: Komínský turnaj ve volejbale mixů.

Článek si již přečetlo 4 261 návštěvníků.
NůůůůdáááPříliš mě neoslovilTak průměr no :-)Dobrá práce!Super článek! (2 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...


blog comments powered by Disqus