Datum: 12. dubna 2014 (sobota)
Místo: Tělocvičny MU – Údolní 3 (Pod hradem), popřípadě Vinařská 5 (Vinařky)
Přihláška: potvrzena a zaplacena

Informace: Jedná se o 23. přebor Masarykovy univerzity v smíšeném volejbale. Turnaj je určen pro hráče jež hráli či hrají závodně, popřípadě jejich hra je na této úrovni.

Propoziční informace: Hrajeme v tělocvičně Vinařská. Ve skupině máme týmy: MARNÁ SNAHA, SPARTA a 6 TOMÍKŮ S POHANKOU. První zápas bychom měli hrát od 9:00. Sraz tedy bude v cca 8:45 na Vinařkách :-). Pak můžeme jít na pivo neboť další zápas hrajeme až v cca 11:30 :-), takže si sebou vezměte nějaké hry, čtení, alkohol a podobně :-D.

Pravidla: Hraje se podle platných pravidel volejbalu. Družstva jsou rozdělena do čtyř skupin po 4 družstvech. Hráči jednotlivých družstev se navzájem nepůjčují. Ve skupině hraje každý s každým na dva odehrané sety do 15 -ti bodů. O pořadí družstev ve skupině rozhoduje počet bodů a při rovnosti bodů poměr míčů ze všech utkání ve skupině /vítězství 2 body, remíza l bod, prohra 0 bodů/. První ze skupin budou hrát v tělocvičně Pod Hradem o 1. – 4. místo, Týmy z druhých míst budou hrát v tělocvičně Na Vinařkách o 5. – 8. místo. Ostatní družstva dále nehrají. V rámci turnaje dále platí pravidlo, že poražené družstvo poskytne na další zápas rozhodčího a zapisovatele.

Informace o turnaji:

Startovné: 550 Kč/tým (Každý hráč dá 100 Kč, zbytek půjde do týmových peněz)

Předpokládaná sestava:

  • Karel
  • Radek
  • Zuzka
  • Štěpán
  • Adélka
  • Mara

Nemůže: Vítek, Křeček, Hulda, Martin, Tomáš J., Míša B.,

Jak se nám na turnaji (ne)dařilo si můžete přečíst v článku: Přebor MU – holt ne vždy se daří 🙂

Report z minulého MU turnaje naleznete v článku: Volejbalový turnaj MU – letos to šlo! 🙂

Mapa: