Datum: 24.3.2012 (sobota)
Místo: Hala Veteriny

Informace: Protože se nám povedlo na finálovém turnaji 17.3. umístit na 3. místě, dostali jsme se do barážového utkání. Rozpis ještě není k dispozici, ale již je jisté, že nás čekají dva zápasy se sestupujícími týmy z 3. AVL a to s Pipeťáci a Porka Mizeria. Jakmile bude rozpis k dispozici, přidám jej sem.

Oba týmy musíme rozmetat po hřišti! :-). Do těchto zápasů se nám započítává i 1 bod z finálového zápasu s Horními Dunajovicemi s kterými jsme prohráli 2:1.

Rozpis utkání: Začínáme hned od rána. Sraz bude tedy v sobotu 7:45 v hale Veteriny.

  • Od 800 až 815 budeme hrát proti týmu Porka Mizeria
  • Máme volno a pískáme zápas Porka Mizeria – Horní Dunajovice
  • Od 945 at 1000 budeme hrát druhé utkání a to proti Pipeťáci
  • Tím nám den končí a pískáme ještě poslední zápas Pipeťáci – Horní Dunajovice

Jak již bylo výše psáno, musíme rozmetat soupeře po kurtu a nemazlit se s nimi, jak s týmy ve finále :-).

Vše odehrajeme na kurtu C. V mezi přestávkách můžeme sledovat finále 1. AVL ligy.

Po utkání: Měli bychom končit v cca 12 hodin. Je tedy možnost zajít si na oběd a to na voucher – grilovaný mix 600g – kuřecí křidýlka, stehýnka a spíz. Účast všech povinná, již je rezervace pro 6 lidí na 3 vouchery :-). Omlouvá jen vlastní smrt v zápase :-).

Večer:

Večer je od 19 hodin vyhlášení AVL v Okruh Pubu a přilehlé sokolovně. Adresa: Rybnická 75 (kousek od Campus square). Vzhledem k tomu, že jsme se umístili na 3. místě dostaneme nějaké ocenění a ceny :-). Prosím tedy všechny hráče, aby se dostavili a pobyli tam alespoň tak do těch 22 hodin :-). Pak se rozprchněte, kam chccete :-).

Jinak měli bychom i sehrát nějakou scénku (dramatickou, zazpívat ..). To je takový rituál při vyhlašování. Zkuste tedy prosím něco namyslet a návrhy poslat mě na fb či na e-mail. Díky a budu se v sobotu těšit :-).

Předpokládaná sestava: Karel, Vítek, David, Martin, Verča, Anežka

Rozpis: Rozpis možno stáhnou zde: Finále 1. AVL + barážová utkání.

Report z turnaje naleznete v článku – Baráž úspěšně zvládnuta – postup do 3. AVL je náš!

Mapa: