Datum: 01.12.2013 (neděle)
Místo: Tělocvičny MU – Údolní 3 (Pod hradem), popřípadě Vinařská 5 (Vinařky)
Přihláška: potvrzena a zaplacena

Informace: Jedná se o 22. ročník přeboru Masarykovy univerzity v smíšeném volejbale. Turnaj je určen pro hráče jež hráli či hrají závodně, popřípadě jejich hra je na této úrovni.

Propoziční informace: Hrajeme v tělocvičně Vinařská. Ve skupině máme týmy: Hlavně přes (tým Huldy), Amatéři a Otroci královny Alžběty. První zápas bychom měli hrát od 9:20. Sraz tedy bude v cca 9:10 na Vinařkách :-).

Pravidla: Hraje se podle platných pravidel volejbalu. Družstva jsou rozdělena do čtyř skupin po 4 družstvech. Hráči jednotlivých družstev se navzájem nepůjčují. Ve skupině hraje každý s každým na dva odehrané sety do 15 -ti bodů. O pořadí družstev ve skupině rozhoduje počet bodů a při rovnosti bodů poměr míčů ze všech utkání ve skupině /vítězství 2 body, remíza l bod, prohra 0 bodů/. První ze skupin budou hrát v tělocvičně Pod Hradem o 1. – 4. místo, Týmy z druhých míst budou hrát v tělocvičně Na Vinařkách o 5. – 8. místo. Ostatní družstva dále nehrají. V rámci turnaje dále platí pravidlo, že poražené družstvo poskytne na další zápas rozhodčího a zapisovatele.

Informace o turnaji:

Turnaj výkonnostních volejbalistů MU 2013

Startovné: 430 Kč/tým (Každý hráč dá 50 Kč, zbytek bude doplacen z týmových peněz)

Předpokládaná sestava:

  • Karel
  • Martin
  • Adélka
  • Zuzka
  • Vítek
  • Křeček

Nemůže: Radek

Článek o turnaji si můžete přečíst zde: Volejbalový turnaj MU – letos to šlo! 🙂

Report z minulého ročníku turnaje naleznete v článku: 21. přebor MU ve volejbalu – trošku jiná liga.

Mapa: