Datum: 29.6. až 30.6. 2013 (sobota + neděle)
Místo: Pohořelické kurty, Dlouhá 37, Pohořelice, 691 23
Přihláška: potvrzena

Informace: Venkovní volejbalový turnaj v rámci každoročního turnaje nazvaného Pohořelický megaturnaj (někdy také Pohořelické peklo). Hraje se na umělé trávě na 3 hřištích a případně na jednom antukovém či umělé gumě. Maximální počet týmů bývá 20 a každý odehraje cca 8 zápasů (dle počtu přihlášených týmů). Bývá to na dva dny, tzn v sobotu se přijede, odehraje se základní skupina, následně se přespí ve stanech a v neděli se hraje druhá část turnaje.

Bližší info a sraz: Prezentace na místě je od 9 hodin a od 10 hodin se začíná hrát. pojedeme auty. Martin poveze Zuzku, Zbyňka a případně Kačku. Ondra poveze Karla a Huldu. Na místo doražte nejpozději do 9:30 :-).

Co s sebou:
Kromě precizního volejbalového umění (kterého máme každý na rozdávání :-D), tak s sebou něco na převlečení, oblečení a obutí na volejbal (povrch je umělá tráva) peníze na jídlo a pití, případně jídlo a pití, kvalitní alkohol …
Ze soboty na neděli se bude spát ve stanech. Kdo má stan a spacák, karimatku … nechť si jej vezme. Kdo nemá, prosím o info a zkusíme dát něco dohromady (mám stan pro 4). Karimatek a spacáků, pokud nebude více lidí mít, asi více nebude, holt se budeme muset tulit :-D. Ale má být krásně, takže předpokládám, že to nebude problém a on nakonec asi stan nebude ani potřeba :-).

Jakékoliv dotazy směřujte na Karla, co bude vědět zodpoví, ostatní si vymyslí 🙂

Startovné: 660 Kč (100 Kč/osobu)

Předpokládaná sestava:

  • Karel
  • Martin
  • Hulda
  • Zbyněk
  • Zuzka
  • Křeček
  • Kačka (sobota)
  • Adélka (neděle)

Hrát budeme v sobotu dopoledne v 6ti a až se Křeček dostatečně vyspí, odpoledne za námi dojede a přidá se do hry :-).

Report z turnaje naleznete v článku: Pohořelický megaturnaj aneb dva dny plné volejbalu.

Report z minulého roku naleznete v článku: Parádní víkend na Pohořelickém megaturnaji

Poznámka pod čarou:
– jen tak pro zajímavost jsme letos prvním přihlášeným týmem na Pohořelice, viz. screen 😀

Pohořelice megaturnaj 2013

Mapa: