Datum: 16.3.2013 (sobota)
Místo: Hala Veteriny

Informace: Protože se nám povedlo na finálovém turnaji 2. AVL ligy umístit na 3. místě, dostali jsme se do barážového utkání. Čekají dva zápasy se sestupujícími týmy z 1. AVL a to s Actebis a Kudrnáči.

S Kudrnáči máme doposud na vzájemné zápasy špatnou bilanci, takže je čas to protrhnout, stejně jak s Náhodou a soupeře rozmetat po kurtu :-). Druhý tým příliš neznáme, jen víme, že jsou to zabijáci a hraje za ně Huldova maminka. I když je mi to vůči Huldovi blbý, tak i je musíme rozmetat po hřišti 😀

Do těchto zápasů se nám započítávají i 3 body z finálového zápasu s Cipísky, které jsme ve finále porazili 2:0. Tři body mají taky Actebis, ostatní 0 bodů.

Rozpis utkání: Začínáme hned od rána. Sraz bude tedy v sobotu 7:45 v hale Veteriny.

  • Od 800 až 845 budeme hrát proti týmu Actebis
  • Od 845 do 930 budeme hrát druhé utkání a to proti Kudrnáči
  • Tím nám hrací den končí a pískáme ještě zápas Actebis – Cipísci, který následuje po našem posledním zápase 🙂

Ve stejný den se hraje i finále 1. AVL ligy, takže bude případně pak na co koukat :-).

Jak již bylo výše psáno, musíme rozmetat soupeře po kurtu a nemazlit se s nimi, jak s týmy ve finále :-D.

Vše odehrajeme na kurtu C.

Po utkání: Měli bychom končit v cca 10 až 11 hodin. Je tedy možnost zajít si na oběd. Buď půjdeme na voucher či bychom šli nejspíše k Adélce a Vítek by nám prej něco uvařil :-). Domluvíme se ve středu 13.3. na Laser game :-).

Večer:

Večer je od 19 hodin vyhlášení AVL v Dům stavbařů Dominik. Adresa: Dominikánská 342/15, (kousek nad Velkým Špalíčkem). Vzhledem k tomu, že jsme se umístili na 3. místě dostaneme nějaké ocenění a ceny :-). Prosím tedy všechny hráče, aby se dostavili :-).

Jinak měli bychom i sehrát nějakou scénku (dramatickou, zazpívat ..). To je takový rituál při vyhlašování (získáme za to i nějaké bonusové ceny :-D).

Předpokládaná sestava: Karel, Vítek, David, Martin, Zuzka a Adélka.

Rozpis: Kompletní rozpis možno stáhnou zde: Finále 1. AVL + barážová utkání.

Report z turnaje naleznete v článku: Baráž a vyhlášení podzimní AVL 2013.

 

Mapa: