Datum: 27.01.2013 (neděle)
Místo: Hala veteriny (Palackého 1/3, Brno)

Informace: Jedná se o čtvrtý turnaj ze série turnajů v rámci naší účasti v 2. AVL. Již jsem zažádal o to, abychom hráli odpoledne, pokud to bude možné, popřípadě co nejpozději. Jakmile budou rozpisy, bude doplněno.

Rozpis: Tentokrát nás čekají opět čtyři zápasy "po poledni". Hrajeme v tomto pořadí: hrajeme, pískáme, 2x hrajeme, pískáme a hrajeme :-).

Sraz: Sraz bude v 12:30 v hale Veteriny. Podle rozpisu bychom měli začínat ve 12:30, ale klasicky začneme nejspíše tak kolem +/- 13 až 14té hodiny (ale musíme tam být alespoň dle rozpisu), protože bohužel Monča stále nechce uznat, že časové rozvrhnutí zápasů po 45 minutách je nelogické a nereálné. Myslím, že 1. ligačas rozvrhnut podstatně lépe, co myslíte? 🙂

Soupeři: Čekají nás tito soupeři: Hladila svišťe proti srsti (15.; 14.), KIA-ORA Girls & Boys (1. liga – bývalý tým Rasterors; 6.), Plácači Modřice (13.; 2.) a Cipísci (1. liga AVL; 4.). V závorce je vždy uvedeno umístění soupeře v minulé sezóně AVL a za středníkem aktuální umístění v tabulce, aby jste měli představu, jak asi těžký soupeř nás čeká :-).

Dle dozpisu je tedy zřejmé, že nás čeká asi rozhodující turnaj, zhlediska šancí postupu do vyšší ligy a dostání se do finále. Hrajeme, jak je výše uvedeno s aktuálně s 2., 4. a 6. týmem tabulky, tedy pravděpodobně s potencionálními soupeři, kteří se mohou dostat do finále. Pojďme tedy do toho a vyhrajme všechny 4 zápasy!

Předpokládaná sestava: Karel, Vítek, David, Martin, Zbyňa, Zuzka a Adélka

Poznámky:

Kompletní rozpis tohoto čtvrtého kola najdete také na webu AVL.

Report z turnaje naleznete v článku: Chřipka dostihla i nás a to na čtvrtém turnaji druhé ligy AVL.

Mapa: