Datum: 7. 10. 2017 (sobota)
Místo: antukové kurty u Sokolovny Kyjov (Komenského 689, 697 01 Kyjov)
Přihláška: Potvrzena

Informace: Venkovní volejbalový turnaj na antukovém kurtu u Sokolovny Kyjov (1 hřiště). Turnaje se zúčastní 4 týmy a systém turnaje bude určen na místě (pravděpodobně každý s každým).

Konkrétní časy zápasů budou sděleny na místě. Prozatím je info, že turnaj začíná v 9 hodin. Úroveň hráčů není nijak omezena, mohou tedy nastoupit i registrovaní hráči. Musí však být dodrženo pravidlo smíšenosti (4+2 nebo 3+3).

Sprchy, šatny i občerstvení zajištěno. V rámci startovného je zajištěno pravděpodobně 5l burčáku + bečka po turnaji. Vezměte si tedy sebou krýgle, kdo máte :-). V případě nepříznivého počasí se turnaj přesune do haly (náhradní boty s sebou).

Startovné: 600 Kč/ tým (Každý hráč zaplatí 100 Kč).

Cesta: aktuálně jsou dvě možnosti, pravděpodobně to bude možnost a), ale ještě bude upřesněno :-).

a) Poveze nás Libor autem. Sraz bude upřesněn, ale předběžně v 8:00 u něj doma :-). Cestu zpátky odřídí nejméně „ožalej“ hráč či hráčka (že by Terka? 😀 )

b) Pojedeme vlakem z Brna. Vlak odjíždí v 7:35, sraz tedy před hlavním nádražím nejpozději do 7:30, ať se stihneme nějak rozumně přesunout do vlaku :-). Jízdenku beru hromadnou pro všechny, pak vás zkasíruji… vychází to cca 60 Kč na cestu tam :-).

Předpokládaná sestava:

  • Karel
  • Libor
  • Martin
  • Terka
  • Gita
  • Honza

Článek o turnaji: Burčákový turnaj Kyjov

Zde si můžete přečíst článek o loňském turnaji: Již po páté jsme se snažili prolomit „prokletí“ Kyjova! Povedlo se?

Mapa: