Datum: 16.6.2012 (sobota)
Místo:  antukové kurty TJ Komín (Svratecká 11)
Přihláška: potvrzena

Informace: Venkovní volejbalový turnaj v rámci letní AVL ligy. Hraje se na antukových kurtech na 2 hřištích. Proběhnou celkově tři turnaje, během kterých se utkají přihlášená družstva každé s každým (na dva vítězné sety), Přihlášeno je celkem 12 týmů. Po odehrání základní skupiny bude finálový turnaj o konečné umístění 16. června. Do finálového turnaje postupuje prvních 6 týmů, jež se utká o celkového vítěze. Zbylé týmy se utkání o 7. až 12. místo. V obou skupinách se započítávají vzájemné zápasy ze základní skupiny. Systém je klasicky na dva vítězné sety do 25 bodů. Hraje se o divokou kartu do 2.MAVL – divokou kartu vyhraje družstvo, které se umístí do 4. místa a bude z nižší než 2.MAVL.

Do finále jsme se probojovali aktuálně z 1. místa, na dalších místech jsou týmy Kudrnáči, Mlátičky, Panters a ještě dva týmy ze čtveřiice týmů Atom, Šestiblok, Popkorn a Náhodná kocovina. Které dva týmy to budou, se dozvíme ráno, po dohrání jejich zápasů z předešlého týdne. Největší šance mají týmy Náhodná kocovina a Atom (i když místo Atomu by se nám více hodil tým Šestiblok :-)).

Rozpis:

Rozpis neplatí, protože vypadly některé týmy. Aktuální rozpis je zde: Finále letní AVL …. – sraz bude tedy na hřišti už v 10 hodin!

Sraz bude v sobotu ve 1100 na antukových kurtech. Cca od 1120 hrajeme první zápas proti týmu Panters. Hned po skončení prvního zápasu nás čeká soupeř Mlátičky, který musíme rozmetat po hřišti. Následně pískáme a pak hrajeme s jedním ze čtveřice týmů, jež se probojuje ještě do finále v sobotu. Pak nás čeká velice těžký zápas s týmem Kudrnáči, na čež navazuje zápas opět s jedním z týmů, jež se dostanou do finálové 6ky. Po skončení zápasů, ještě pískáme poslední zápas.

Čeká nás tak velice těžké finále, kdy odehrajeme 5 zápasů s 5ti nejsilnějšími týmy (hned po nás :-D), tak máme co dělat :-). Připravte se velice dobře :-).

Startovné: 2000 Kč/ 4 turnaje tedy cca 500 Kč/ turnaj. Bude se platit 80 Kč/os/turnaj. Zbytek bude doplacen z týmových peněz.

Kompletní rozpis je možné stáhnou zde: letní AVL – finále

Předpokládaná sestava:

  • Karel
  • Verča
  • Martin
  • Adéla
  • Křeček
  • Vítek
  • Simča

Report z turnaje naleznete v článku: Vítězství v letní Brno AVL je naše!

Mapa: