Datum: 10.6.2012 (neděle)
Místo:  antukové kurty TJ Komín (Svratecká 11)
Přihláška: potvrzena

Informace: Venkovní volejbalový turnaj v rámci letní AVL ligy. Hraje se na antukových kurtech na 2 hřištích. Proběhnou celkově tři turnaje, během kterých se utkají přihlášená družstva každé s každým (na dva vítězné sety), Přihlášeno je celkem 12 týmů. Po odehrání základní skupiny bude finálový turnaj o konečné umístění 16. června. Do finálového turnaje postupuje prvních 6 týmů, jež se utká o celkového vítěze. Zbylé týmy se utkání o 7. až 12. místo. V obou skupinách se započítávají vzájemné zápasy ze základní skupiny. Systém je klasicky na dva vítězné sety do 25 bodů. Hraje se o divokou kartu do 2.MAVL – divokou kartu vyhraje družstvo, které se umístí do 4. místa a bude z nižší než 2.MAVL.

Rozpis:

Sraz bude v neděli ve 1150 na antukových kurtech. Cca od 12:10 hrajeme první zápas proti týmu POPKORN. Určitě přijďte včas, protože začínáme na jiném, zcela volném kurtu a i pro POKORN je to první zápas, takže se zahájí včas. Hned po skončení prvního zápasu nás čeká soupeř Krakeni, následně Kudrnáči a hned potom Sokol Tišnov – Tygři. Na závěr pískáme. Odehrajeme tedy 4 zápasy po sobě. bude to fyzicky velice náročné, tak se na to dobře připravte :-). (Ostatně kvalitní příprava nás čeká den předtím na BSVL :-D)

Startovné: 2000 Kč/ 4 turnaje tedy cca 500 Kč/ turnaj. Bude se platit 80 Kč/os/turnaj. Zbytek bude doplacen z týmových peněz.

Kompletní rozpis je možné stáhnou zde: letní AVL – 3. turnaj

Předpokládaná sestava:

  • Karel
  • Verča
  • Adéla
  • Vítek
  • Martin
  • Křeček

Report z turnaje naleznete v článku: Třetí turnaj letní AVL ve znamení mizerného počasí.

Mapa: