Datum: 23.6. až 24.6. 2012 (sobota až neděle)
Místo:  Pohořelické kurty, Dlouhá 37, Pohořelice, 691 23
Přihláška: potvrzena

Informace: Venkovní volejbalový turnaj v rámci každoročního turnaje nazvaného Pohořelické peklo. Hraje se na umělé trávě na 3 hřištích a případně na jednom antukovém či umělé gumě. Maximální počet týmů bývá 20 a každý odehraje cca 8 zápasů (dle počtu přihlášených týmů). Bývá to na dva dny, tzn v sobotu se přijede, odehraje se základní skupina, následně se přespí ve stanech a v neděli se hraje druhá část turnaje.

Bližší info a sraz:
Pojede se z Brna autobusem, který vyjíždí ze Zvonařky (autobusové nádraží) v 8:30 (info o autobusu). Komu vyhovuje více Zvonařka, ať jej stihne na Zvonařce a zjistí si z kterého nástupiště jede … Btw. pozor, jeden autobus, který jede do Pohořelic, jede taktéž ze Zvonařky už v 8:20, ale je v Pohořelicích ve stejnou dobu, jak ten v 8:30. Stihněte, který chcete, ale ideálně ten v 8:30 :-D. Pro ostatní bude sraz v 8:25 na zastávce Ústřední Hřbitov (zastávka šaliny č.2). Zde nastoupíme případně k těm, jež pojedou už ze Zvonařky. Zpátky se pojede pak v neděli někdy kolem 15 až 16té hodiny (autobus jezdí cca každou hodinu).

Co s sebou:
Kromě precizního volejbalového umění (kterého máme každý na rozdávání :-D), tak s sebou něco na převlečení, oblečení a obutí na volejbal (povrch je umělá tráva) peníze na jídlo a pití, případně jídlo a pití, kvalitní alkohol …
Ze soboty na neděli se bude spát ve stanech. Kdo má stan a spacák, karimatku … nechť si jej vezme. Kdo nemá, prosím o info a zkusíme s Křečkem dát něco dohromady (mám stan pro 4). Karimatek a spacáků, pokdu nebude více lidí mít, asi více nebude, holt se budeme muset tulit :-D. Ale má být krásně, takže předpokládám, že to nebude problém a on nakonec asi stan nebude ani potřeba :-).

Vybavení:
David kamarád – má vše své
Karel – má vše (stan pro cca 4 a více osob :-D)
Křeček – má vše (stan údajně jen pro Křečka :-D)
Hulda – spacák + karimatka
Martin – spacák a molitan
Patricie – spacák
Adélka – spacák
 

Jakékoliv dotazy směřujte na Karla, co bude vědět zodpoví, ostatní si vymyslí 🙂

Startovné: 660 Kč (100 Kč/osobu, za zbytek bude koupeno 1 společné pivo :-D)

Předpokládaná sestava:

  • Karel
  • David Kamarád
  • Martin
  • Křeček
  • Adélka
  • Patricie
  • Hulda

Nemůže:

  • Vítek (modlí se), Verča (zewluje doma)

Další info o turnaji:

Pohořelické peklo 2012

Report z turnaje naleznete v článku: Parádní víkend na Pohořelickém megaturnaji

Mapa: