Datum: 5.9.2015 (sobota)
Místo: antukové kurty TJ SOKOL Blažovice (Nádražní ul. u kulturního domu)
Přihláška: Nezúčastníme se – bylo již plno!

Informace: Turnaj pro smíšená družstva –  4 + 2 (pozor ne 4 ligáči a zbytek amatéři, 2 ženy v týmu!). Jinak neplatí žádná omezení pro sestavy startujících družstev. Mohou nastoupit hráči a hráčky registrovaní i neregistrovaní, družstva mohou být jak stabilní (registrovaná i neregistrovaná), tak i sestavená pouze pro tento turnaj. Míč s sebou.

Systém turnaje: Účast max. dvanácti družstev.  Přesný systém bude upřesněn před zahájením turnaje,  podle počtu družstev a počasí. Prezentace od 8:00 a start turnaje od 8:30

Startovné: 700 Kč/ tým (každý hráč zaplatí 100 Kč a zbytek půjde z týmových peněz). V případě nepříznivého počasí se startovné nevrací. Každé družstvo obdrží sadu 6ti triček.

Předpokládaná sestava:

  • Karel
  • Simča P.
  • Radek
  • Mara

Nemůže: Marky, Adélka, Hulda

Poznámky, report:

Na turnaji bylo nakonec bohužel plno, ale domluvil jsem se s týmem Krakenů, že jim chyběli tři hráči a tak jsme se alespoň s částí hráčů zúčastnili turnaje, ale ne jako Lavina, ale Krakeni :-). Turnaj jsme odehráli v sestavě Karel, Radek, Simča P. (na střídačku s Marťou N.), Janča P., Libor P. a Jarda.

Turnaj měl k překvapení Karla velmi kvalitní hráčské zastoupení a bohužel do naší skupiny po pěti týmech, byly nalosovány čtyři velmi silné týmy a náš tým :-D. Ve všech zápasech jsme tak bohužel dostali „na zadek“ 2:0 (hrálo se na dva hrané do 20 bodů) a tak na nás následně čekal poslední zápas o 9. až 10. místo (z celkem 10 týmů). V posledním zápase jsme zjistili, že jsme měli opravdu těžkou skupinu, neboť jsme v tomto zápase zvítězili jasně 2:0 a to jsme hráli tak na 20% :-D. Celkové naše umístění bylo tedy 9. místo z 10 týmů. Fakticky vzato, bylo na turnaji 6 velmi silných týmů, z toho 4 v naší skupině a další tři hratelné týmy + my :-D. Ono za vše mluví, že i v naší skupině skončil tým Otroci královny Alžběty až na 3. místě 🙂 (hrál tedy o 5. až 6. místo). Tento tým se obvykle umisťuje na předních příčkách, ale na tomto turnaji to zkrátka nestačilo. Musíme tedy zhodnotit, že tohoto turnaje se zúčastnily především v skutku kvalitní a silné týmy :-).

Mapa: