Datum: 24.01.2015 (sobota)
Místo: ZŠ Bzenecká, (Bzenecká 4226/23, Brno – Vinohrady)
Přihláška: Potvrzena

Informace: Amatérský turnaj smíšených týmů (za smíšený tým je považován ten, který má vždy na hřišti alespoň 2 představitelky něžného pohlaví). Turnaj je vypsán pro 8 týmů a každý tým si zahraje 5 zápasů. Hraje se na vlastní nebezpečí, tudíž prosím dbejte na bezpečnost svou, i bezpečnost hráčů kolem vás. Každý tým ať přijde vybaven vlastním míčem a píšťalkou.

Herní systém: Osvědčený systém dvou skupin po čtyřech týmech – první dva postupují do skupiny o 1. – 4., týmy ze třetího a čtvrtého místa si zahrají skupinu o 5. – 8. místo. Hraje se na 2 vítězné sety do 25 bodů (při stále jednobodovém rozdílu ve skóre je vítězem ten, kdo první dosáhne 27. bodu). Tie-break se hraje do 15 bodů – první, kdo dosáhne 15 bodů, vyhrává.

Bodování: 2:0 – 3b, 2:1 – 2b, 1:2 – 1b, 0:2 – 0b, Umístění: 1. počet bodů, 2. rozdíl setů, 3. rozdíl skóre, 4. vzájemný zápas

Skupiny o umístění:  zde bude hrát každý s každým, kromě zápasu, který týmy odehrály již ve skupině – ten se jim bude započítávat i se skóre do skupiny o umístění. Tie-break musí končit dvoubodovým rozdílem.

Pravidla:
1. Rozhodčí má vždy pravdu.
2. Chybou na síti je pouze dotek hráče horní pásky sítě nebo takový dotek sítě, který ovlivní hru (výrazný pohyb sítě ve chvíli, kdy balón míjí její osu). Běžný dotek sítě není chybou.
3. Dotek míče čehokoliv mimo hráče a sítě (rozhodčí, divák, stěna, strop, konstrukce) je chybou.
4. Dokud hráčova noha má kontakt s čárou, nebo s jejím průmětem, nejedná se o přešlap, pokud ovšem tímto jednáním neomezí protihráče.
5. Jinak podle platných pravidel.

Sraz: 9:00 na místě v ZŠ Bzenecká. Start turnaje v 9:15

Startovné: 800 Kč/ tým (Každý dá 100 Kč a zbytek bude doplacen z týmových peněz).

Po turnaji: Je plánované posezení s dalšími účastníky turnaje ve vynikajícím Steakhouse K1 :-).

Předpokládaná sestava:

  • Karel
  • Mara
  • Adélka
  • Hulda
  • Peťka
  • Zbyňa

Nemůže: Ráďa, Marky, Míša M., Anet, Kačka

Jak jsme si na turnaji vedli se dozvíte v článku: Lavina smetla 7 zvířátek!

Mapa: